Drucksachen Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
389805
11415
137
Printed Materials
1947 Budapest Képes Folyóirata teljes évfolyam eredeti kötéssel, rengeteg reklámmal!
281786
11416
137
1100
Printed Materials
1992 Korda István: A Miniszterelnöki Hivatal belsőépítészeti tervei, jelzett, 40x30cm
363796
11417
137
Printed Materials
1954-1957 Az Élet és tudomány c. lap 2 teljes évfolyama bekötve (4 kötet), szép állapotban, ép kötéssel 361503
11418
137
Printed Materials
Alagya fő-tiszteletű tudós Magócsy Istvánnak Sz. Ferencz üdvözítőről nevezet szerzet fő-igazgatójának midőn 1843. az Eperjesi Zárdát törvényesen meglátogatta. Érdekes elégia, melyben a szláv szó ellenében a visszaszoruló magyar nyelvet népszerűsíti. Eperjesm 1843, Raedlitz Mihály / Elegy of the head of the St. Francis order when he visited the Presov nunnery 8p. 20x25cm
279346
11419
137
Printed Materials
cca 1910 Hungarian Society London: jelentkezési lap
361504
11420
137
3400
Printed Materials
Josephus Welletzky: De laudibus divi Joannis Apostoli et evangeliste oratio... Olomuc, 1753
362416
11421
137
Printed Materials
1934 9 db Friss Újság Vasárnapja magazinja színes magazin
362417
11422
137
Printed Materials
1934-35 9 db Friss Újság Vasárnapja magazinja színes magazin
377471
11423
137
Printed Materials
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Domino 1810 kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm (kis szakadás)
377472
11424
137
Printed Materials
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Muschel kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm
377474
11425
137
Printed Materials
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Narancs-árus kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm
306632
11426
137
Printed Materials
1926 Magyar Grafika. Az összes grafikai iparágakat fejlesztő havi folyóirat. Sok színes képpel, reklámmal, mintával Szerk. és kiadja Biró Miklós. VII. évf. 3-4. szám Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF