Drucksachen

Zahl der Lose: 153

1947 Budapest Képes Folyóirata teljes évfolyam eredeti kötéssel, rengeteg reklámmal!
11415.

Rufpreis:
12 000 HUF

1992 Korda István: A Miniszterelnöki Hivatal belsőépítészeti tervei, jelzett, 40x30cm
11416.

Rufpreis:
1 100 HUF
2,98
3,44

1954-1957 Az Élet és tudomány c. lap 2 teljes évfolyama bekötve (4 kötet), szép állapotban, ép kötéssel
11417.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alagya fő-tiszteletű tudós Magócsy Istvánnak Sz. Ferencz üdvözítőről nevezet szerzet fő-igazgatójának midőn 1843. az Eperjesi Zárdát törvényesen meglátogatta. Érdekes elégia, melyben a szláv szó ellenében a visszaszoruló magyar nyelvet népszerűsíti. Eperjesm 1843, Raedlitz Mihály / Elegy of the head of the St. Francis order when he visited the Presov nunnery 8p. 20x25cm
11418.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 Hungarian Society London: jelentkezési lap
11419.

Rufpreis:
800 HUF

Josephus Welletzky: De laudibus divi Joannis Apostoli et evangeliste oratio...  Olomuc, 1753
11420.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1934 9 db Friss Újság Vasárnapja magazinja színes magazin
11421.

Rufpreis:
800 HUF

1934-35 9 db Friss Újság Vasárnapja magazinja színes magazin
11422.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Domino 1810 kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm (kis szakadás)
11423.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Muschel kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm
11424.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Narancs-árus kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm
11425.

Rufpreis:
1 600 HUF

1926 Magyar Grafika. Az összes grafikai iparágakat fejlesztő havi folyóirat. Sok színes képpel, reklámmal, mintával Szerk. és kiadja Biró Miklós. VII. évf. 3-4. szám
11426.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF