Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 66

10000.

Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 891,89
2 058,82
Balla Béla (1882-1965): Nagybánya környéki táj. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 25x35 cm / Béla Balla (1882-1965): Landscape around Baia Mare. Oil on board. Signed lower right. Framed
10001.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
10
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagybánya látképe. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett, sérült keretben, 31x35 cm / Norbert Sztelek (1884-1956): Panorama of Baia Mare. Pastell on cardboard, signed, framed.
10002.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
P. Kováts Ferenc (1911-1983): A nagybányai Szent István-torony télen. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Proveniencia: Vásárlás a művésztől, 1970 körül. Dekoratív fakeretben. 60x38 cm / Ferenc P. Kováts (1911-1983): Snowy Baia Mare. Oil on canvas, signed lower left, with autograph description on the reverse. Provenance: bought directly from the artist, ca. 1970. Framed. 60x38 cm
10003.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Gyimessi Kovács Gábor (1905 - 1983): Női portré. (Hátoldalán férfi portré, jelzés nélkül) Olaj, karton, sérült keretben, jelzett, 36x28cm
10004.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Nagy István (1873-1937): Táj fákkal. Akvarell, szén, pasztellkréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 241/971 bírálati számával ellátott címke. A bírálat megerősíti az aukciónkon szereplő tétel eredetiségét, bírálat csatolva a tételhez. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm / István Nagy (1873-1937): Landscape with trees. Watercolour and coal on paper, signed lower right. With Hungarian National Gallery jury label no. 241/971 on the reverse. The jury confirmed that the drawing is István Nagys work. framed
10005.

Nagy István (1873-1937): Táj fákkal. Akvarell, szén, pasztellkréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 241/971 bírálati számával ellátott címke. A bírálat megerősíti az aukciónkon szereplő tétel eredetiségét, bírálat csatolva a tételhez. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm / István Nagy (1873-1937): Landscape with trees. Watercolour and coal on paper, signed lower right. With Hungarian National Gallery jury label no. 241/971 on the reverse. The jury confirmed that the drawing is István Nagy's work. framed

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Incze Ferenc (1910-1988): Őszi táj, Erdély, 1940 körül. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült keretben 31x38 cm / Ferenc Incze (1910-1988): Transylvanian landscape in autumn, around 1940. Oil on canvas, signed, framed
10006.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
VÉDETT! Gyárfás Jenő (1857-1925): Varró lány. Olaj, fa. Jelezve balra lent, hátoldalán régi aukciós címkével, többe közt BÁV 62. aukció. Szerepelt a BÁV 62. képaukcióján, 1983 december, 94. tétel (katalógus, 15. oldal). Keretben. 50x40 cm / ioil on wood, signed lower left. Auctiobed: BÁV painting auction, 1983 december, lot 94 (catalogue page 15) framed. NO EXPORT
10007.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Gyimessi (Gyimessy) Kovács Gábor (1905-1983): Erdélyi utca. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 37,5x46,5 cm / oil on canvas, signed, framed
10008.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10009.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Guzsik Ödön (1902-1954): Budapesti panoráma a Kossuth híddal és a vörös csillaggal ékített Parlamenttel, 1950 k.. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent, fakeretben, 40x55 cm / Ödön Guzsik (1902-1954): Panorama of Budapest with the Kossuth bridge and the Parlament with red star on top of it, around 1950. Oil on wood, signed lower left, framed
10010.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
11
Haranghy Jenő (1894-1951): Áradás a Dunán, az újpesti Szúnyog-szigetnél (Népszigetnél), 1928. Szén, tus, papír, Jelezve balra lent. Kiállítva: A Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület első representativ Duna kiállítása, 1933, katalógusa, 46. tétel. Hátoldalán autográf felirattal és Nemzeti Szalon sérült raglapjával. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45x88 cm
10011.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft