Plakát

Tételek száma: 60

12217.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
cca 1930 A BAK TK - Atleticky Club v. Spisskej Novej VSI nemzetközi futball mérkőzés plakátja, Sérüléssel / Football match poster 60x47 cm
12218.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
cca 1930 A BAK TK - Soroksár II. liga futball bajnoki mérkőzés + Vasas -PSC mérkőzés plakátja / Football match poster 32x47 cm
12219.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
cca 1930 Balilla Aranciata olasz narancsital art deco reklámja, kartonon, falra akasztható, szign.  Konecsni György (1908-1970), szép állapotban, 24×17 cm
12220.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Svábhegyi Iskolaszanatórium a fogaskerekű svábhegyi végállomásánál plakát Pólya Tibor grafikus tervével. Ofszet .Jelzett. 32x46 cm
12221.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
15
1983 István a király rockopera, helyszín: Óbudai Amfiteátrum (később áttették a Városligetbe), plakát, gyűrődésekkel, 81×57 cm
12222.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
12223.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Termokoksz. Art deco plakát, 1938 körül. Rosti jelzéssel a plakáton. Globus nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 95×63 cm
12224.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
cca 1930-1935 Grimm Penzio, Deutsch Francaise English Budapest Vigadó ucca 2. Tel. 106-46, jelzett (Galambos (Margit)), papír, tempera-ceruza, szakadt, kis lapszéli gyűrődésekkel, 63x46 cm
12225.

cca 1930-1935 "Grimm Penzio, Deutsch Francaise English Budapest Vigadó ucca 2. Tel. 106-46", jelzett (Galambos (Margit)), papír, tempera-ceruza, szakadt, kis lapszéli gyűrődésekkel, 63x46 cm

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
1920 Bp., Trianoni békeszerződés határozatai ellen való országos tiltakozás plakátja, irredenta, szakadással, restaurált, 83×58 cm
12226.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
21
Börtsök László (?-?). Revisio, iustitiam populis nostris! Pereat pax dictatorie facta! (...). Irredenta, a trianoni béke elleni, nemzetközi diákkonferenciát hirdető propaganda plakát terve, 1933. Tempera, ceruza, papír. Jelzett. Lap tetején és sarkaiban apró lyukakkal, máskülönben jó állapotban. 62x43,5 cm.
12227.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
11
Nemzetközi Vásár Budapest. Tempera, karton. Jelzés nélkül. BNV plakátterv. Lap tetején apró szakadással. 67x48 cm
12228.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft