Plakát

Tételek száma: 60

cca 1940 Fel a Kárpátok bérceire! irredenta plakát, Németh N. grafikája, Piatnik kiadása, restaurált, 83×58 cm
12205.

cca 1940 "Fel a Kárpátok bérceire!" irredenta plakát, Németh N. grafikája, Piatnik kiadása, restaurált, 83×58 cm

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
311,69
333,33
cca 1930 Magyar Országos Véderő Egyesület Hadseregnap plakátja, restaurált, kis szakadással, 47×62 cm
12206.

cca 1930 Magyar Országos Véderő Egyesület "Hadseregnap" plakátja, restaurált, kis szakadással, 47×62 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,75
50,00
12207.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
311,69
333,33
Ne csüggedj! A Vörös Hadsereg diadalmas útja 1919 május-június. Plakát, litográfia, papír, jelzés nélkül (ismeretlen grafikus). Kiadja: Közoktatásügyi Népbiztosság hadsereg propaganda ügyosztálya. Kultura Lith-Műintézet, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, jobb alsó sarkában apró hiánnyal, hajtásnyomokkal, feltekerve, korához képest jó állapotban. 95x63 cm. Ritka politikai propaganda plakát a Tanácsköztársaság korából, amely az északi hadjáratot hirdeti egy Nagy-Magyarország térképen, gyűjtői ritkaság!
12208.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,84
166,67
16
Pénz beszél, 1940. Nagyméretű plakát (filmplakát, moziplakát). Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Bereczky jelzéssel a plakáton. Szereplők: Dayka Margit, Szörényi Éva, Mály Gerő, Csortos Gyula. Rendezte: Csepreghy Jenő. Kisebb szakadásokkal, hajtva. 126x92 cm. Ritka! / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with small tears. Rare! 126x92 cm
12209.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,84
166,67
31
1948 Turneu i notit per Balkanin dhe Evropen qendrore - Balkán-kupa (úszás, vízilabda, stb.) plakátja, hajtott, 102×68 cm
12210.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,84
166,67
1942 Dr. Kovács István. Nagyméretű plakát (filmplakát, moziplakát), Fekete István regénye után, Páger Antal főszereplésével, további szereplők: Simor Erzsi, Tóth Júlia, Rajnay Gábor. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb szakadásokkal, hajtva. 124x92 cm. / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with small tears. 124x92 cm
12211.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
138,89
14
cca 1919-1920 Manno Miltiades (1879-1935): Segítsetek! Adjatok!. Irredenta plakát. Litográfia, papír. Bp., Kellner és Mohrlüder-ny. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal, 124x90 cm
12212.

cca 1919-1920 Manno Miltiades (1879-1935): "Segítsetek! Adjatok!". Irredenta plakát. Litográfia, papír. Bp., Kellner és Mohrlüder-ny. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal, 124x90 cm

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
138,89
9
cca 1928 Foire május 2-11 BNV Budapest, tempera-ceruza, papír, Horváth Endre (1896-1954) jelzés nélküli art deco reklám plakát terve, a sarkain kis sérülésekkel, kis lapszéli gyűrődésekkel, 95x62 cm
12213.

cca 1928 "Foire május 2-11 BNV Budapest", tempera-ceruza, papír, Horváth Endre (1896-1954) jelzés nélküli art deco reklám plakát terve, a sarkain kis sérülésekkel, kis lapszéli gyűrődésekkel, 95x62 cm

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,48
127,78
cca 1920-1930 Dreher-Maul csokoládé, színes litografált reklám plakát, Bp., én., Magyar és Kämpfner Litográfia-ny., jelzett a nyomaton (S. Galambos), kis lapszéli gyűrődésekkel, szakadásokkal, 95x63 cm
12214.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,90
111,11
13
cca 1920 Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája által tartott népünnepély plakátja, irredenta jelszavakkal (Nem, Nem, Soha), restaurált, 56×83 cm
12215.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,90
111,11
cca 1920-1930 Haranghy Jenő (1894-1951): Csak képesített szűcsnél vásároljunk szőrmét!, plakát, Bruchsteiner és Fia (Bp.), kissé foltos, sérült, hajtásnyomokkal, 46x31 cm
12216.

cca 1920-1930 Haranghy Jenő (1894-1951): "Csak képesített szűcsnél vásároljunk szőrmét!", plakát, Bruchsteiner és Fia (Bp.), kissé foltos, sérült, hajtásnyomokkal, 46x31 cm

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,90
111,11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.