Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 33

1891. Békéscsabai Torna Egyesület - Müller Dávid 1891 aug. 30. / Egészséges testben egészséges lélek ausztriai import fémjellel jelzett Ag sport díjérem (8,60g/28,5mm) T:1- / Hungary 1891. Békéscsaba Gymnastics Association - Dávid Müller August 30th, 1891 / Healthy soul in a healthy body hallmarked Ag award medal (8,60g/28,5mm) C:AU
30483.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1895. Vasvármegyei Sport-Egylet 1893 / 1895 VIII/1 Országos v. 3000m I. jelzetlen Ag díjérem BELADA WIEN gyártói jelzéssel, Br függesztőkarikával (26g/39mm) T:1-,2 patina / Hungary 1895. Vasvár County Sports Association 1893 / 1895 VIII/1 National competition 3000m I. Ag award medal wothout hallmark, with makers mark BELADA WIEN, with Br suspension ring (26g/39mm) C:AU,XF patina
30484.

1895. "Vasvármegyei Sport-Egylet 1893 / 1895 VIII/1 Országos v. 3000m I." jelzetlen Ag díjérem "BELADA WIEN" gyártói jelzéssel, Br függesztőkarikával (26g/39mm) T:1-,2 patina / Hungary 1895. "Vasvár County Sports Association 1893 / 1895 VIII/1 National competition 3000m I." Ag award medal wothout hallmark, with maker's mark "BELADA WIEN", with Br suspension ring (26g/39mm) C:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1896. Ép ész csak edzett testben él / Verseny díj I. díj - Margit sziget 1896 jelzetlen Ag díjérem (13,05g/29mm) T:1- kis patina / Hungary 1896. Common sense only lives in a trained body / Competition prize Ist award - Margit Island 1896 Ag award medal without hallmark (13,05g/29mm) C:AU small patina
30485.

1896. "Ép ész csak edzett testben él / Verseny díj I. díj - Margit sziget 1896" jelzetlen Ag díjérem (13,05g/29mm) T:1- kis patina / Hungary 1896. "Common sense only lives in a trained body / Competition prize Ist award - Margit Island 1896" Ag award medal without hallmark (13,05g/29mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) 1896. Magyarország Százéves Fennállása Emlékére Rendezett Torna és Sport Versenyek Díja 1896 fémjelzetlen Ag díjérem peremen Scheid. G.A. (Ezüstárú és Éremgyár) gyártói jelzéssel (19,51g/39,5mm) T:1- ph., kis patina / Hungary 1896. Prize for Tournaments and Sports Competitions in Commemoration of the 100th Anniversary of Hungary 1896 Ag award medal without hallmark, with Scheid. G.A. (Ezüstáru és Éremgyár) makers mark on the edge. Sign.: Morelli / Exner (19,51g/39,5mm) C:AU edge error, small patina
30486.

Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) 1896. "Magyarország Százéves Fennállása Emlékére Rendezett Torna és Sport Versenyek Díja 1896" fémjelzetlen Ag díjérem peremen "Scheid. G.A. (Ezüstárú és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (19,51g/39,5mm) T:1- ph., kis patina / Hungary 1896. "Prize for Tournaments and Sports Competitions in Commemoration of the 100th Anniversary of Hungary 1896" Ag award medal without hallmark, with "Scheid. G.A. (Ezüstáru és Éremgyár)" maker's mark on the edge. Sign.: Morelli / Exner (19,51g/39,5mm) C:AU edge error, small patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1890-1920. M.J.S.E. jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártójellel, füllel (14,03g/0.800/36x29mm) T:2 patina / Hungary ~1890-1920. M.J.S.E. hallmarked Ag sport award medal with S.G.A. makers mark on the right corner, and with an ear (14,03g/0.800/36x29mm) C:XF patina
30487.

~1890-1920. "M.J.S.E." jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártójellel, füllel (14,03g/0.800/36x29mm) T:2 patina / Hungary ~1890-1920. "M.J.S.E." hallmarked Ag sport award medal with "S.G.A." maker's mark on the right corner, and with an ear (14,03g/0.800/36x29mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Exner Károly (1850-1919) 1900. Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett S.G.A. gyártói jelzéssel (13,36/0,800/30mm) T:1- patina / Hungary 1900. Budapest Athletic Club / Race Award Ag sport award medal with hallmark and S.G.A. makers mark on the edge, with an ear. Sign: Károly Exner (13,36/0,800/30mm) C:AU patina
30488.

Exner Károly (1850-1919) 1900. "Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett "S.G.A." gyártói jelzéssel (13,36/0,800/30mm) T:1- patina / Hungary 1900. "Budapest Athletic Club / Race Award" Ag sport award medal with hallmark and "S.G.A." maker's mark on the edge, with an ear. Sign: Károly Exner (13,36/0,800/30mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1900. Budapesti Atlétikai Klub jelzett Ag sport díjérem füllel, S.G.A. gyártói jelzéssel. Szign.: Ernszt Kálmán (21,35/0,800/36mm) T:1- kis ph. / Hungary 1900. Budapest Athletic Club Ag sport award medal with hallmark and S.G.A. makers mark, with ear. Sign.: Kálmán Ernszt (21,35/0,800/36mm) C:AU small edge error
30489.

1900. "Budapesti Atlétikai Klub" jelzett Ag sport díjérem füllel, "S.G.A." gyártói jelzéssel. Szign.: Ernszt Kálmán (21,35/0,800/36mm) T:1- kis ph. / Hungary 1900. "Budapest Athletic Club" Ag sport award medal with hallmark and "S.G.A." maker's mark, with ear. Sign.: Kálmán Ernszt (21,35/0,800/36mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1900. Edison Kerékpár Egyesület jelzetlen Ag sport díjérem (13,97g/37mm) T:1- kis ph. / Hungary ~1900. Edison Bicycle Association Ag sports medallion without hallmark (13,97g/37mm) C:AU small edge error
30490.

~1900. "Edison Kerékpár Egyesület" jelzetlen Ag sport díjérem (13,97g/37mm) T:1- kis ph. / Hungary ~1900. "Edison Bicycle Association" Ag sports medallion without hallmark (13,97g/37mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1900. Magyar Országos Torna Szövetség ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. Hungarian National Gymnastics Federation silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF
30491.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
~1900. Labdarúgás jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel (11,62g/0.800/30mm) T:AU patina / Hungary ~1900. Football Ag sport award medal with hallmark and S.G.A. makers mark, and with an ear (11,62g/0.800/30mm) C:AU patina
30492.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) 1902. Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon Magyarország Tőrvívó Bajnoksága 2. díj 1902 gravírozással (19,18g/0.800/35mm) T:2 ph. / Hungary 1902. Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja (Hungarian Athletic Associations Championship Medal) hallmarked Ag award medal without ribbon, engraved on reverse. Sign.: Morelli / Exner (19,18g/0.800/35mm) C:XF edge error
30493.

Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) 1902. "Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja" jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon "Magyarország Tőrvívó Bajnoksága 2. díj 1902" gravírozással (19,18g/0.800/35mm) T:2 ph. / Hungary 1902. "Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja (Hungarian Athletic Association's Championship Medal)" hallmarked Ag award medal without ribbon, engraved on reverse. Sign.: Morelli / Exner (19,18g/0.800/35mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1903. Ép testben ép lélek - Verseny díj / MVK 1903. II/1 kétoldalas jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,12g/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1903. In a Healthy Body theres a Healthy Soul - Race Award / MVK 1903. II/1 Ag sport award medal with hallmark, S.G.A. makers mark and with an ear, engraved on the back side (12,12g/0,800/30mm) C:AU patina
30494.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft