12101.
38. Lezárult nagyaukció
Térképek
22 000 Ft
Petrus, Kaerius (Pieter van den Keere, 1571-1646 k.): Le royaume de Hongrie. Hungaria Militaria Hungarica communa. A magyar királyság térképe, 1630. Színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten (bal alsó sarkában). Amszterdam, 1630. Üvegezett fa keretben. Lap kissé foltos, bal szélén restaurált szakadással, korához képest jó állapotban. 18x25 cm