Térképek

Tételek száma: 19

12107.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Friedrich Reinhold Schaarschmidt: Kleiner historisch-geographischer Atlas als Grundlage für den Geschichtsunterricht bearbeitet und mit erläuterndem Texte versehen von: - - Leipzig-Meißen-Riesa, 1851., F. W. Goedsche Buchhandlung, IV+96 p.+XXIV (litografált, kézzel színezett térképek) t. Zweite berichtigte, vermehrte Auflage. Német nyelven. Benne magyar vonatkozású, 1848-1849-es eseményeket ábrázoló térképekkel is, (XXVII. Mitteleuropa 1846-1850, XXVIII. N. I. Holstein, Schleswig, Süt-Jütland, N. II. Österreichisches Italien, N. III. Baden. N. IV. Ungarn. 1848-1850.) Korabeli kopott félvászon-kötésben, foxing foltos lapokkal.
12108.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1930-1940 A Soroksári Dunaág térképe. Vízisporttérképek 11. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Kisebb szakadásokkal, foltokkal, 202x24 cm
12109.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
cca 1930-1940 A Duna Vác-Esztergom (38 km) szakaszának térképe. Vízi sporttérképek 6. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. A hajtások mentén kis szakadásokkal, helyenként kissé foltos, 164x41 cm
12110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930-1940 A Duna Paks-Mohács (80 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 13. sz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. A hajtások mentén néhány kisebb szakadással, 196x24 cm
12111.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (116 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 12. sz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Kisebb szakadásokkal, az utolsó levél (áttekintőlap) elvált, 200x24 cm
12112.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1740-1750 Johann George Schreiber (1676-1750): Atlas Selectus von allen Koenigreichen und Ländern der Welt. Leipzig, én., Johann George Schreiber, 33 (kézzel színezett rézmetszetű térkép lap) t. Haránt-alakú félbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, az elülső szennylap és az első 3 lap kötése javított, az elülső szennylap és az első térkép szélén sérüléssel, kis hiánnyal, az első térképen bejegyzéssel, néhány gyűrődésnyomokkal. Nem teljes! Összesen csak 33 térképet tartalmaz.  A térképek: cca 17x25 cm és 19x27cm közötti méretben. A könyv mérete: 22x31 cm
12113.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
27

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft