Fekete György (1932-2020): Absztrakt forma, 1969. Faszobor. Jelzett az... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Mutargy-szobor-papirregiseg/Szobrok-plakettek~15964/Fekete-Gyorgy-1932-2020-Absztrakt-forma-1969-Faszobor-Jelzett-az-aljan-Apro-kopasnyomokka~II2611952
2611952
11097
38
50000
Statues, plaquettes
Leírás: Fekete György (1932-2020): Absztrakt forma, 1969. Faszobor. Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 31 cm, d: 7 cm
: nagy_andras