Tétel

Kikiáltási ár:

50 000 Ft

Leírás:

Fekete György (1932-2020): Absztrakt forma, 1969. Faszobor. Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 31 cm, d: 7 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.