Szobrok, plakettek

Tételek száma: 18

11090.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
311,69
333,33
Donáth László: Vitéz nagybányai Horthy Miklós mellszobra / büszt, m: 25 cm 3,5 kg Jelzés a talpán.
11091.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,74
277,78
Kárpáti Tamás (1949- ): Angyal. Öntött, patinázott bronz. Jelezve hátoldalon lent: KT. E/A (művészpéldány) m:25cm
11092.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,74
277,78
Dechandt Antal (1959-): Obeliszk, 2006. Mahagóni talapzat, tölgy felsőrésszel, tetején csont berakással. Jelzett az alján. m: 67 cm
11093.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
246,75
263,89
R. Kiss Lenke (1926 - ): Flóra. 1980 körül. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. M:36cm
11094.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
246,75
263,89
11095.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,77
250,00
Kocsis Előd (1948-): Veronika kendője, bronz, jelzett (K 1996), 1/3, márvány talapzaton,22,5x16,5 cm, teljes, talapzattal: m: 30,5 cm, talapzat, 7x7x8 cm
11096.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,79
222,22
Fekete György (1932-2020): Absztrakt forma, 1969. Faszobor. Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 31 cm, d: 7 cm
11097.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
138,89
Szöllőssy Enikő (1939-): Balaton Tihanynál hullámlovasokkal. Bronz relief, fa hordozón, jelzés nélkül, 16×26x1,5 cm
11098.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,92
83,33
Finta Sándor (1881-1951): Nyitrai hősök emlékműve. Az 1848-as szabadságharc honvédeinek. Patinázott fém. 25 cm
11099.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,53
72,22
14
11100.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,34
66,67
Győrfi Sándor (1951-): Női akt. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 26 cm
11101.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,56
44,44
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.