XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény . kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London) / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm