XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény . kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London) / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
Palatinus József: A szabadkőművesség bűnei. A magyarországi szabadkőművesek mozgalma és külföldi kapcsolatai 1920-tól 1937-ig. III. kiadás - I. köt. Bp., 1938, Lőcsey. + II. kiadás-II. köt. A magyarországi szabadkőműves páholyok tagjainak névsora 1868-tól 1920-ig. Bp., 1939, Budai-Bernwallner József könyvnyomdája. + III. kötet-I. kiadás A hazai és külföldi páholyokban illegálisan működő magyarországi szabadkőművesek névsora 1920-tól 1938-ig. Bp., 1939, Budai-Bernwallner József könyvnyomdája. Vászonkötésben, mindhárom kötet egybekötve, kopott borítóval, I. kötet címlapja kissé foltos, első néhány kevés lap fűzése laza, II. kötet címlapja és 397. olfala kissé sérült, lapok belsején régi fűzött kötés nyomaival (apró lyukakkal) az úk kötés mellett.
Hollós László: A szabadkőművesség története. Különös tekintettel a magyar szabadkőművesség fejlődésére. Bp., 1873, a szerző kiadása (Wilckens Gy. ny.), 105+(2) p. Könyvkötői félvászon-kötés (Nemzeti Sajtóvállalat Könyv- és Papírkereskedése, Szeged kötése), a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, a tartalomjegyzéknél ceruzás jegyzetekkel.