Militária

Tételek száma: 140

M. kir. honv. 1941M honvéd tábornoki köpeny, vezérőrnagyi rendfokozati jelzéssel, hozzá szörmegallér. Megkímélt, jó állapotban. / Generals cloak
11935.

M. kir. honv. 1941M honvéd tábornoki köpeny, vezérőrnagyi rendfokozati jelzéssel, hozzá szörmegallér. Megkímélt, jó állapotban. / General's cloak

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,74
277,78
21
M. kir. honv. 1941M honvéd tábornoki köpeny, vezérezredesi rendfokozati jelzéssel, gallér nélkül. Sérült. / Generals cloak
11936.

M. kir. honv. 1941M honvéd tábornoki köpeny, vezérezredesi rendfokozati jelzéssel, gallér nélkül. Sérült. / General's cloak

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,79
222,22
k.u.k. 1881M gyalogos tiszti atilla, főhadnagyi rendfokozat jelzéssel, megkímélt, szép állapotban, védőhuzattal. / Austro-Hungarian Monarchy infantry officer coat in nice condition, with protective cover
11937.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,79
222,22
26
M. kir. honv. 1927M honvéd tiszti pelerin. Honvéd vezérfőtörzsorvosé. Megkímélt, jó állapotban. / Officers cloak
11938.

M. kir. honv. 1927M honvéd tiszti pelerin. Honvéd vezérfőtörzsorvosé. Megkímélt, jó állapotban. / Officer's cloak

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,79
222,22
15
m, kir. honv. 1941M honvéd tüzér kistársasági atilla, csapattiszti jelvénnyel kis sérülésekkel. / Hungarian artillery leisure uniform, with officer badge, small holes
11939.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,82
194,44
20
M. kir. honv. 1941M honvéd kistársasági atilla századosi rendfokozat jelzéssel. Megkímélt, jó állapotban. / Officers leisure uniform coat
11940.

M. kir. honv. 1941M honvéd kistársasági atilla századosi rendfokozat jelzéssel. Megkímélt, jó állapotban. / Officer's leisure uniform coat

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,84
166,67
29
M. kir. honv. 1941M honvéd nagytársasági atilla alezredesi rendfokozat jelzéssel. Megkímélt, jó állapotban. / Officers leisure uniform coat
11941.

M. kir. honv. 1941M honvéd nagytársasági atilla alezredesi rendfokozat jelzéssel. Megkímélt, jó állapotban. / Officer's leisure uniform coat

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,84
166,67
15
k.u.k. 1906M gyalogos tiszti zubbony (blúz) főhadnagyi rendfokozat jelzéssel, kissé sérült / Austro-Hungarian Monarchy infantry officer blouse somewhat damaged
11942.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
138,89
9
M. kir. honv. 1941M honvéd tüzér tiszti tábori zubbony, hadnagyi rendfokozattal, zománcozott csapattiszti jelvénnyel, szép, megkímélt állapotban. / Hungarian artillery officer uniform.
11943.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
138,89
19
M. kir. honv. 1938M honvéd tiszti posztó zubbony. hadnagyi rendfokozattal. csapattiszti jelvénnyel, megkímélt állapotban. / Hungarian officer uniform
11944.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
138,89
M. kir. honv. 1938M műszaki tiszti köpeny, hadnagyi rendfokozat jelzésekkel. megkímélt, szép állapotban. / Hungarian technical officer uniform,
11945.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
138,89
M. kir. honv. 1940M honvéd hadtáp főhadnagyi nyári fehér vászon zubbony. Megkímélt, szép állapotban. / Hungarian military staff derpartment officer summer blouse in nice condition
11946.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
138,89
19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.