Játékok

Tételek száma: 4

cca. 1942. III. Reich Wehrschach Tak-Tik III. birodalom, társasjáték, Wehrmachts-Modell 12. Műanyag figurákkal, eredeti dobozában, Tartalma: 1 db játéktábla, 2 figurakészletet műanyag figurával (piros 18 db / kék 17 db), 4 oldalas játékszabály. Kopott, sérült.
11150.

cca. 1942. III. Reich Wehrschach "Tak-Tik" III. birodalom, társasjáték, Wehrmachts-Modell 12. Műanyag figurákkal, eredeti dobozában, Tartalma: 1 db játéktábla, 2 figurakészletet műanyag figurával (piros 18 db / kék 17 db), 4 oldalas játékszabály. Kopott, sérült.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
138,89
Víg egyszeregy társasjáték, eredeti dobozában, teljes
11151.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
22,22
Csizmás Kandúr társasjáték, eredeti dobozában, figurákkal
11152.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
22,22
Tombola társasjáték, eredeti dobozában, jó állapotban
11153.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
22,22

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.