1899 Óbudai I. cs. k. szab. Dunagőzhajózási hajógyár tanonclevél, dísz... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Mutargy-szobor-papirregiseg/Hajozas-Balaton~15589/1899-Obudai-I-cs-k-szab-Dunagozhajozasi-hajogyar-tanonclevel-diszes-illusztracioval-~II2615810
2615810
11920
38
Ships Balaton
Leírás: 1899 Óbudai I. cs. k. szab. Dunagőzhajózási hajógyár tanonclevél, díszes illusztrációval, szárazpecséttel, üvegezett fa keretben, 37,5×27,5 cm