Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 75

Johan Hugó (1891-1956): Tabán, 1942. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 29,5x24 cm. / watercolour and pencil on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist.
10000.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Markó Ernő (1868-1945): Tabáni részlet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 50×70 cm
10001.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Kézdi Kovács László (1864-1942): A Budai Rómaifürdő kénes tava. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és régi kiállítási raglapokkal. Dekoratív fakeretben, 56×68 cm
10002.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
13
Királyfalvy Kraft Károly (1879-1964): Sétálók a pesti Dunaparton. Olaj, vászon, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 42×57 cm
10003.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Aggházy Gyula (1850-1919): Buda, Tétényi út az 1870-es években (Budafoki útrészlet). Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Kiállítva: Emlékkiállítás. Halálának 3. évfordulóján. Budapest, Műcsarnok, 1922, 39. tétel, hátoldalán kiállítási cédulával valamint Nemzeti Szalon kiállítási raglappal, 1935-ből. Proveniencia: korábban Aggházy Tibor (1880-1956) építészmérnök, Aggházy Gyula fiának tulajdonában. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 18,5x38,5 cm
10004.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
26
Pörge Gergely (1858-1930): Aratás Rákospalotán, 1905. Olaj, falemez. Jelezve balra lent: Pörge Gergely 905, jobbra lent: Rpalota. Korabeli, dekoratív, kissé sérült fa keretben, keret hátoldalán Furmann Gyula budapesti képkeretező címkéjével. 11×23,5 cm
10005.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
21
Tscheligi Csűrös Lajos (1913-2003): Sétálók a Vajdahunyad várnál. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben. A mű eredetiségét korábban megerősítette Ruslana Tscheligi, a művész menye és a Blue Sphere Galéria, Svájc, vezetője. 70×50 cm
10006.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Czene Béla (1911-1999): Olasz táj, 1934. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán 1980 körüli BÁV raglappal. 60x60 cm. Dekoratív fakeretben. / Béla Czene (1911-1999): Italian landscape, 1934. Oil on canvas. Signed. With label of auction house and gallery BÁV from around 1980. Framed. 60x60 cm
10007.

Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 567,57
2 794,12
Kontuly Béla (1904-1983): Fantasztikus jelenet. Lavírozott tus, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 26,5×15 cm.
10008.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Vadász Endre (1901-1944): Vízpart (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 22x28,5 cm. Felületi törésnyomokkal. Üvegezett fakeretben. / Endre Vadász (1901-1944): Near the water. Etching on paper, signed. With minor surface damages. Framed. 22x28,5 cm
10009.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Halápy János (1893-1960): Vitorlások a Balatonon. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (HJ monogram), üvegezett fakeretben, 41×60 cm
10010.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
9
Conrad Gyula (1877-1959): Genovai kikötő vitorlásokkal, 1909. Ceruza, papír, jelzett. 30x23 cm. Lap alján autográf felirattal csónakból 25 perc alatt. Dekoratív, üvegezett fakeretben. / Gyula Conrad (1877-1959): Port of Genova, Italy, 1909. Pencil on paper, signed. 30x23 cm. Framed.
10011.

Conrad Gyula (1877-1959): Genovai kikötő vitorlásokkal, 1909. Ceruza, papír, jelzett. 30x23 cm. Lap alján autográf felirattal "csónakból 25 perc alatt". Dekoratív, üvegezett fakeretben. / Gyula Conrad (1877-1959): Port of Genova, Italy, 1909. Pencil on paper, signed. 30x23 cm. Framed.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft