Falerisztika

Tételek száma: 22

1908. O.H.SZ. (Országos Hajós Szövetség) zománcozott Br jelvény (21x25mm) T:2 / Hungary 1908. O.H.SZ. (National Boaters Association) enamelled Br badge (21x25mm) C:XF
30569.

1908. "O.H.SZ. (Országos Hajós Szövetség)" zománcozott Br jelvény (21x25mm) T:2 / Hungary 1908. "O.H.SZ. (National Boaters' Association)" enamelled Br badge (21x25mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Büszkén áldoztam a Hazáért I. világháborús zománcozott Br patrióta jelvény, hátlapon német nyelvű szerzői jog jelöléssel Ges. Gesch. (35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Büszkén áldoztam a Hazáért World War I patriotic Br badge with german language Ges. Gesch. copyright mark (35mm) C:AU
30570.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Büszkén áldoztam a Hazáért" I. világháborús zománcozott Br patrióta jelvény, hátlapon német nyelvű szerzői jog jelöléssel "Ges. Gesch." (35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Büszkén áldoztam a Hazáért" World War I patriotic Br badge with german language "Ges. Gesch." copyright mark (35mm) C:AU

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Erzsébet Királyné Békemedál ezüstözött fém patrióta kitűző. Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque (40mm) T:2,2- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Empress Elisabeth Peace Medal silver plated metal patriotic badge. Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque (40mm) C:XF,VF
30571.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Erzsébet Királyné Békemedál" ezüstözött fém patrióta kitűző. "Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque" (40mm) T:2,2- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Empress Elisabeth Peace Medal" silver plated metal patriotic badge. "Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque" (40mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1920. Rothermere - A Magyar Igazságért fém irredenta kitűző. Szign.: Klett (22mm) T:2 tű sérült / Hungary ~1920. Rothermere - A Magyar Igazságért (For the Hungarian justice) metal irredentist badge. Sign: Klett (22mm) C:XF pin damaged
30572.

~1920. "Rothermere - A Magyar Igazságért" fém irredenta kitűző. Szign.: Klett (22mm) T:2 tű sérült / Hungary ~1920. "Rothermere - A Magyar Igazságért (For the Hungarian justice)" metal irredentist badge. Sign: Klett (22mm) C:XF pin damaged

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1920-1930. Vészfék - Vonatkísérők Országos Otthona zománcozott fém jelvény JEROUSCHEK HONI IPAR gyártói jelzéssel (18mm) T:1- / Hungary ~1920-1930. Vészfék - Vonatkísérők Országos Otthona (Emergency Brake - National Home for Train Escorts) enamelled metal badge with JEROUSCHEK HONI IPAR makers mark (18mm) C:AU
30573.

~1920-1930. "Vészfék - Vonatkísérők Országos Otthona" zománcozott fém jelvény "JEROUSCHEK HONI IPAR" gyártói jelzéssel (18mm) T:1- / Hungary ~1920-1930. "Vészfék - Vonatkísérők Országos Otthona (Emergency Brake - National Home for Train Escorts)" enamelled metal badge with "JEROUSCHEK HONI IPAR" makers mark (18mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1920-1945. MOVE Czegléd a Magyar Országos Véderő Egylet zománcozott, városi címeres jelvénye (19x15mm) T:1- / Hungary 1920-1945. MOVE Czegléd enamelled Br badge of Magyar Országos Véderő Egylet with the coat of arms of Cegléd (19x15mm) C:AU
30574.

1920-1945. "MOVE Czegléd" a Magyar Országos Véderő Egylet zománcozott, városi címeres jelvénye (19x15mm) T:1- / Hungary 1920-1945. "MOVE Czegléd" enamelled Br badge of Magyar Országos Véderő Egylet with the coat of arms of Cegléd (19x15mm) C:AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1924. Magyar Amateur Mágusok Egyesülete zománcozott Br medál hátlapon MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5. gyártói jelzéssel, 14 gravírozással, különálló kitűzővel és sérült szalaggal (24mm) T:1- / Hungary 1924. Hungarian Amateur Magicians Association enamelled Br medal with makers mark MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5., with 14 engraving, with with separate badge and damaged ribbon (24mm) C:AU
30575.

1924. "Magyar Amateur Mágusok Egyesülete" zománcozott Br medál hátlapon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5." gyártói jelzéssel, "14" gravírozással, különálló kitűzővel és sérült szalaggal (24mm) T:1- / Hungary 1924. "Hungarian Amateur Magicians Association" enamelled Br medal with makers mark "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5.", with "14" engraving, with with separate badge and damaged ribbon (24mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1926. Contra Numerum Clausum a magyar zsidó diákmozgalom ifjúsági szervezetének zománcozott Br jelvénye (11x13mm) T:2 / Hungary 1928. Contra Numerum Clausum (Against the Numerus Clausus law) the enameled Br badge of the youth organization of the Hungarian Jewish student movement (11x13mm) C:XF
30576.

1926. "Contra Numerum Clausum" a magyar zsidó diákmozgalom ifjúsági szervezetének zománcozott Br jelvénye (11x13mm) T:2 / Hungary 1928. "Contra Numerum Clausum (Against the "Numerus Clausus" law)" the enameled Br badge of the youth organization of the Hungarian Jewish student movement (11x13mm) C:XF

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1928. Magyar Cionista Szövetség I. Országos Értekezlet, 1928. április 8-9. zománcozott Br jelvény (18mm) T:2 / Hungary 1928. Hungarian Zionist Association I. National Conference, April 8-9, 1928. enamelled Br badge (18mm) C:XF
30577.

1928. "Magyar Cionista Szövetség I. Országos Értekezlet, 1928. április 8-9." zománcozott Br jelvény (18mm) T:2 / Hungary 1928. "Hungarian Zionist Association I. National Conference, April 8-9, 1928." enamelled Br badge (18mm) C:XF

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
~1930-1940. Aranyozott Br vitorlázórepülő jelvény (35x52mm) T:2 / ~1930-1940. Gilt Br glider badge (35x52mm) C:XF
30578.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930. M.É. (Magyar Élet Pártja) festett Br gomblyukjelvény (19x17mm) T:1- / Hungary ~1930. M.É. (Magyar Élet Pártja) painted Br buttonhole badge (19x17mm) C:AU
30579.

~1930. "M.É. (Magyar Élet Pártja)" festett Br gomblyukjelvény (19x17mm) T:1- / Hungary ~1930. "M.É. (Magyar Élet Pártja)" painted Br buttonhole badge (19x17mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930. MANSZ (Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége) zománcozott Br jelvény (23x29mm) T:2 / Hungary ~1930. MANSZ (Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége) enamelled Br badge (23x29mm) C:XF
30580.

~1930. "MANSZ (Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége)" zománcozott Br jelvény (23x29mm) T:2 / Hungary ~1930. "MANSZ (Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége)" enamelled Br badge (23x29mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft