Ezüst (Ag) Art deco tálca, jelzett: 1867-1937 közötti fémjellel, meste... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~15134/Ezust-Ag-Art-deco-talca-jelzett-1867-1937-kozotti-femjellel-mesterjegy-AB-37x27-cm-nett~II2477259
2477259
19019
36
100000
Jewellery
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
Leírás: Ezüst (Ag) Art deco tálca, jelzett: 1867-1937 közötti fémjellel, mesterjegy: AB. 37x27 cm, nettó: 890 g
: karap_norbert