Könyvek: Filmművészet

Tételek száma: 5

1939 Csepreghy Film 1939-1940. Bp., Bíró Miklós, 4 sztl. lev. A Csepreghy Film (Csepreghy Jenő (1912-1978) filmrendező, Csepreghy Béla (1907-1952) filmrendező, forgatókönyvíró) prospektusa. Benne: Törvény szerint másé (Laurence Olivier), Állat az emberben (Jean Gabin), Pénz beszél (Dayka Margit, Szörényi Éva, Csortos Gyula, Mály Gerő, Szabó Sándor), Ez a világ (Csortos Gyula, Karády Katalin), Cowboy és a Lady (Merle Oberon, Gary Cooper), Vihar Ázsia felett (Conrad Veidt, Sessue Hayakava), Csáládi titok. Illusztrált, fűzött papírkötésben, foltos borítóval.
15200.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14,12
16,13
1937 Warner Bros. 1937-1938. A Warner Bros. First National Cosmopolitan. Paris, Brecer Press-ny., 16 sztl. lev. Magyar nyelven. Benne gazdag fekete-fehér képanyaggal, rajta ismert sztárokkal (Errol Flynn,Humphrey Bogart...stb.), és ismert régi filmekkel. Illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, a gerincen kis szakadással, szétvált kötéssel (a fűzés hiányzik), egy-két lapon szakadással. Ritka!
15201.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14,12
16,13
15202.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14,12
16,13
Hevesy Iván: A filmjáték esztétikája és dramaturgiája. Élet és tudomány. Bp.,(1925.),Athenaeum, 217+3 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés. Kissé kopott gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15203.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,47
9,68
1948 Filmművészeti évkönyv. XXVIII. évf. Szerk.: Lajta Andor. Bp., Szerzői kiadás,447 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben
15204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11,30
12,90

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.