Czencz János (1885-1960): Női akt, 1942. Olaj, vászon, jelzett. Dekora... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Czencz-Janos-1885-1960-Noi-akt-1942-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-serult-keretben-40~II2471980
2471980
10076
36
90000
Leírás: Czencz János (1885-1960): Női akt, 1942. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült keretben, 40×50 cm
: pelikán_kristóf