Militária

Tételek száma: 81

1808. A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, karikán csillag beütéssel és V. MAYERS SÖHNE gyártói jelzéssel T:1 / Hungary 1808. Order of Leopold, Knights Cross with a war decoration on ribbon gilt Br decoration with star hallmark and V. MAYERS SÖHNE makers mark C:UNC NMK 73.
30436.

1808. "A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, karikán csillag beütéssel és "V. MAYERS SÖHNE" gyártói jelzéssel T:1 / Hungary 1808. "Order of Leopold, Knight's Cross with a war decoration on ribbon" gilt Br decoration with star hallmark and "V. MAYERS SÖHNE" maker's mark C:UNC NMK 73.

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 756,76
1 911,76
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. Vaskorona Rend III. osztálya zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, F.R (Firma Rothe) gyártói jelzéssel és fémjellel T:1 / Austro-Hungarian Monarchy 1884. Order of the Iron Crown, 3rd Class enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark F.R (Firma Rothe) and hallmark on the ring C:UNC NMK 93.
30437.

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya" zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, "F.R (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel és fémjellel T:1 / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "F.R (Firma Rothe)" and hallmark on the ring C:UNC NMK 93.

Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 891,89
2 058,82
1870-1918. Ferenc József-rend nagykeresztje karikán jelzett Au kitüntetés vállszalaggal, a korabeli vállszalag rendkívül jó állapotban!. V.M. (V. Mayers Söhne) gyártói jelzéssel, zsanéros hátoldal T:1 / Hungary 1870-1918. Order of Franz Joseph, Grand Cross Au decoration hallmarked on ring, with ribbon, the ribbon in exceptionally well preserved period piece! With V.M. (V. Mayers Söhne) makers mark, openable back C:UNC  NMK 181.
30438.

1870-1918. "Ferenc József-rend nagykeresztje" karikán jelzett Au kitüntetés vállszalaggal, a korabeli vállszalag rendkívül jó állapotban!. "V.M. (V. Mayers Söhne)" gyártói jelzéssel, zsanéros hátoldal T:1 / Hungary 1870-1918. "Order of Franz Joseph, Grand Cross" Au decoration hallmarked on ring, with ribbon, the ribbon in exceptionally well preserved period piece! With "V.M. (V. Mayers Söhne)" maker's mark, openable back C:UNC NMK 181.

Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2 432,43
2 647,06
1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés, nyeles ovális füllel T:2,2- patina, ph., ü. / Hungary 1870. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration hallmark, with shaft ear, on long ribbon C:XF patina, edge error, ding  NMK 133.
30439.

1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés, nyeles ovális füllel T:2,2- patina, ph., ü. / Hungary 1870. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration hallmark, with shaft ear, on long ribbon C:XF patina, edge error, ding NMK 133.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján, kardokkal zománcozott Au kitüntetés, a karikán fémjel és V. MAYERS SÖHNE gyártói jelzés, mellszalaggal T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. Golden Merit Cross with the Crown on war ribbon with swords enamelled Au decoration, with hallmark and V. MAYERS SÖHNE makers mark on the suspension ring, with ribbon C:AU NMK 215.
30440.

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján, kardokkal" zománcozott Au kitüntetés, a karikán fémjel és "V. MAYERS SÖHNE" gyártói jelzés, mellszalaggal T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown on war ribbon with swords" enamelled Au decoration, with hallmark and "V. MAYERS SÖHNE" maker's mark on the suspension ring, with ribbon C:AU NMK 215.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. A Német Lovagrend Mária Keresztje zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. Marian Cross of the Teutonic Order enamelled decoration with ribbon C:XF enamell error
30441.

Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. "A Német Lovagrend Mária Keresztje" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. "Marian Cross of the Teutonic Order" enamelled decoration with ribbon C:XF enamell error

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
9
1890. Ferenc József Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, eredeti, szép állapotú ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33 gyártói tokban T:1- / Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original well preserved ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33 makers case C:AU NMK 245.
30442.

1890. "Ferenc József Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, eredeti, szép állapotú "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" gyártói tokban T:1- / Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original well preserved "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" maker's case C:AU NMK 245.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE gyártói tokban T:2 / Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE makers case C:XF NMK 245.
30443.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott "ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE" gyártói tokban T:2 / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn "ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE" maker's case C:XF NMK 245.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Osztrák-Magyar Monarchia 1898. Bronz Jubileumi Udvari Érem Br kitüntetés, női csokorszalagon! T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1898. Bronze Jubilee Imperial Household Medal Br decoration on Ladies ribbon! C:XF
30444.

Osztrák-Magyar Monarchia 1898. "Bronz Jubileumi Udvari Érem" Br kitüntetés, női csokorszalagon! T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1898. "Bronze Jubilee Imperial Household Medal" Br decoration on Ladies ribbon! C:XF

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 / Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 Br decoration with original ribbon C:XF NMK 275.
30445.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 / Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" Br decoration with original ribbon C:XF NMK 275.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel fülön jelzett Ag, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti G.A. SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR.85 BUDAPEST VII. HOLLO-UTCZA 6. gyártói tokban (hozzá tartozó szalagsáv a 404-es gyorsárverés 31435 tétele) T:1- kis zománchiba / Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration Ag decoration, hallmarked on the ear, on original ribbon, in original G.A. SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR.85 BUDAPEST VII. HOLLO-UTCZA 6. case (miniature ribbon: 404th Online Auction, 31435th lot) C:AU small enamell error NMK 283.
30446.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" fülön jelzett Ag, zománcozott kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti "G.A. SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR.85 BUDAPEST VII. HOLLO-UTCZA 6." gyártói tokban (hozzá tartozó szalagsáv a 404-es gyorsárverés 31435 tétele) T:1- kis zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" Ag decoration, hallmarked on the ear, on original ribbon, in original "G.A. SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR.85 BUDAPEST VII. HOLLO-UTCZA 6." case (miniature ribbon: 404th Online Auction, 31435th lot) C:AU small enamell error NMK 283.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1915. Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel kitüntetés miniatűrje csokorszalagon T:2 patina / Hungary 1915. Miniature badge with womens ribbon of the Red-Cross Silver Medal with Military Ornament C:XF patina
30447.

1915. "Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" kitüntetés miniatűrje csokorszalagon T:2 patina / Hungary 1915. Miniature badge with women's ribbon of the "Red-Cross Silver Medal with Military Ornament" C:XF patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft