Fényképezőgépek, kamerák, kellékek

Tételek száma: 11

Yashica Mat 124G Yashinon 3,5/80mm objektívvel. Eredti bőr tokkal, válszíjjal, szép állapotban / Yashica Mat 124G Yashinon 3,5/80mm camera with leather case in good condition
11162.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Ernemann Bob I összecsukható fényképezőgép Ernar 6,3/80 mm objektívvel, hiányzó támasztó pöcökkel, sérült bőr tokkal / Vintage folding camera
11163.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1938-1947 Rolleicord Ia Model 3 fényképezőgép Zeiss Triotar 4,5/7,5 cm és Heidosmat Anastigmat 4/7,5 cm objektívekkel, sérült bőr tokjában, kissé kopott / Rolleicord Ia Model 3 camera
11164.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Meopta Flexaret IV.a 6x6 cm/24x36 mm kamera Belar 1:3,5/80 mm objektívvel jó állapotban, bőrtokkal + hozzá tartozékokkal / Vintage camera
11165.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Zeiss Ikon Super Ikonta (B) Super-Six 530/16 kamera Tessar 1:2,8 f:8 objektívvel. Kissé sérült bőr tokkal. / Zeiss Ikon Super Ikonta camera with slightly damaged leather case
11166.

Törölve
Voigtländer Avus fényképezőgép Anastigmat Skopar 1:4,5, F=10,5 objektívvel, Ibsor zárral, film kazettákkal, rollfilmes rátéttel, kemény tokkal. / Voigtlander camera with roll film attachement and film case.
11167.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
9
Taron PR kamera Taronar 2,8-45 mm objektívvel, bőr tokkal, jó állapotban. / 1960 Taronar Japanese camera in good condition
11168.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Krasnogorsk Moszkva 5 / Moscow Mod 5 távmérős fényképezőgép Indusztar-23 110 mm f/4,5 objektívvel, működőképes, jó állapotban. Bőr tokkal. / Vintage Russian rangefinder folding camera in good condition.
11169.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1950 Reporter japán 6x4,5-es boxkamera, nagyon szép, működőképes állapotban, eredeti bőr tokjában, Ritka! / Vintage Japanese medium format box camera, in very good condition, Rare!
11170.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Chinon 310 Pacific Super 8-as kamera, nagyon szép, működőképes állapotban, eredeti tokjával, napellenzővel / Vintage Super8 camera in very good, working condition with original case
11171.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
MOM Fotobox fényképezőgép, Achromat 1:7.7/75-ös objektívvel, szép, működőképes állapotban, eredeti bőr tokjában / Vintage Hungarian camera, in good good condition, with original leather case, box, manual
11172.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft