Tétel

Kikiáltási ár:

30 000 Ft
76,92 EUR, 78,95 USD

Leírás:

Lisziák Elek (1939-2007): Az idomár, 1967. Akvarell, tus, ceruza, alufólia, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 23×30,5 cm / Mixed technique on paper, signed, with autograph description on the reverse.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.