Tétel

Kikiáltási ár:

30 000 Ft

30

Leírás:

Csordák Lajos (1864-1937), 2 db mű: Malom és ház udvara, 1884. Ceruza, papír, jelzett és datált, egyiken ezen felül Bpest (Budapest) jelzéssel. Üvegezett fa keretben. 26,5x36 és 25x36 cm. Nagyon korai, feltehetően a budapesti tanulmányai alatt készült alkotás a kassai festőtől! / Lajos Csordák (Ľudovít Čordák), 2 works: Mill and house yard, 1884. Pencil on paper, signed and dated. One of them additonally signed Bpest (Budapest). Framed with glass. 26,5x36 and 25x36 cm. Very early work from the painter in Kosice, probably from the time of his studies in Budapest!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf