Porcelán Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2243547
11040
34
50000
Herendi O'Sullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett,hibátrlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:25,5 cm 2243406
11041
34
Herendi Indiai kosár fantázia mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15,5 cm 2243431
11042
34
Herendi Waldstein (WMC) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm 2243438
11043
34
Herendi Song (SG) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18,5 cm 2243447
11044
34
Herendi Cubash (CU) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 18,5 cm 2243490
11045
34
30000
Herendi Tupini Corne d'Abondance (TCA) bőségszaru / mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain 28x24 cm 2243512
11046
34
Herendi Shanghai (SH) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, minimális gyártási mázhibával / Hand painted porcelain d:25,5 cm 2243571
11047
34
Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett,hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:20,5 cm 2243499
11048
34
Herendi Tupini Corne d'Abondance (TCA) bőségszaru / mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain d:27 cm 2243405
11049
34
Herendi Indiai kosár fantázia mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm 2243248
11050
34
Herendi Tupini (TCA) mintás bonbonniere rózsás dísszel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11 cm, m: 10 cm / Hand painter porcelain 2245632
11051
34
40000
Herendi kínai kapuőrző oroszlán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm / Herend Chinese guardian lion ("Foo dog"), handpainted, with hallmark, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft