Órák

Tételek száma: 9

IWC kézi felhúzós karóra (zsebóra beépítés). Számlapon sérüléssel. Működő állapotban. / IWC manual watch with slightly damaged dial d: 45 mm
11155.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
8 napos Doxa zsebóra, fém tokkal, vadász motívumokkal díszítve, hibátlan számlappal, fém óralánccal, szép állapotban / Doxa 8-days pocket watch with hunting motives on the case d: 7 cm
11156.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
18
Ezüst (Ag) Omega zsebóra négyszögletes, illusztrált tokkal. Jelzett, működő állapotban, fém óralánccal / Silver Omega pocket watch with metal chain. 4,7x4,7 cm
11157.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
54
Ezüst (Ag) IWC Schaffhausen zsebóra, másodperc mutatóval, jelzett, működő állapotban, szép számlappal d:52 mm./ cca 1910 Vintage Silver (Ag) IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, works well
11158.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Zenit Chronométre ezüst (Ag) zsebóra. A számlapon karcolásnyommal, jelzett szerkezet, dupla ezüst fedél, ezüstözött óralánccal. Működő, szép állapotban / Zenith Chronometer pocket watch with silverplated chain. d:55 mm
11159.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
11
Tissot Visodate Seastar Seven automata karóra 14K arany, eredeti koronával. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. / Tissot 14k gold watch 34mm
11160.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
10
cca 1960 IWC automata karóra 854 cal. Fém tokos, jelzett, eredeti felhúzókoronával, bőr szíjjal, működő, jó állapotban / cca 1960 IWC steel case automatic watch with 854 cal mechanics. Original crown, Works well.
11161.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Ezüst (Ag) Lange & Söhne Glashütte zsebóra készlet két darabos. Eredeti gyári dobozban, leírással. Jelzettek, működő, de tisztításra szoruló állapotban. d:48mm, 53mm / Silver Glashütte pocket watches in original case
11162.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
65
Lever Railway Regulator vasúti nagyítós gomb óra. 17 köves, jelzett, 8 napos szerkezettel. Működő, szép állapotban, fa dobozban / Railway regulator magnified orb watch in wooden box. d:52mm
11163.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft