Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Dr. Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a hátsó szennylap hiányzik, egy lapon kis szakadással./ Solymossy, Sándor: Travelogue. Pictures from Bosnia, Croatia, and Dalmatia. Gilt linen-binding, with coloured page edges, the back smear-sheet lost, with little tear on one sheet. In Hungarian language.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.