Militária

Tételek száma: 34

1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 /  Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross 3rd Class decoration without ribbon C:AU,XF NMK 147.
30544.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 / Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross 3rd Class" decoration without ribbon C:AU,XF NMK 147.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
9
30545.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
30546.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Frigyes főherceg tábornagy Br emlékérem. Szign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1914. Feldmarschall Erzherzog Friedrich Br commemorative medal. Sign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) C:XF
30547.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Frigyes főherceg tábornagy" Br emlékérem. Szign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Feldmarschall Erzherzog Friedrich" Br commemorative medal. Sign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata Br emlékérem (59,14g/50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (59,14g/50mm) C:AU
30548.

Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" Br emlékérem (59,14g/50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (59,14g/50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16 bronzozott Zn jelvény (43x28mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16 bronze plated Zn badge (43x28mm) C:XF
30549.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16" bronzozott Zn jelvény (43x28mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16" bronze plated Zn badge (43x28mm) C:XF

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1916. 7. Huszárezred zománcozott fém sapkajelvény, hátoldalán ARKANZAS gyártói jelzéssel (23x27mm) T:1- /  Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1916. 7th Hussar Regiment enamelled metal cap badge with ARKANZAS makers mark on back (23x27mm) C:AU
30550.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1916. "7. Huszárezred" zománcozott fém sapkajelvény, hátoldalán "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (23x27mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1916. "7th Hussar Regiment" enamelled metal cap badge with "ARKANZAS" makers mark on back (23x27mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Császári és Királyi Légierő fém jelvény függőleges tűvel, hátoldalán ARKANZAS gyártói jelzés (60x66mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. K.u.K. Luftfahrtruppe metal badge with vertical pin, with ARKANZAS makers mark on reverse (60x66mm) C:XF
30551.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Császári és Királyi Légierő" fém jelvény függőleges tűvel, hátoldalán "ARKANZAS" gyártói jelzés (60x66mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "K.u.K. Luftfahrtruppe" metal badge with vertical pin, with "ARKANZAS" makers mark on reverse (60x66mm) C:XF

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
1916. A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorú WW gyártói jelzéssel. (45x45mm) T:1- / Hungary 1916. War Cross for Civil Merit, IIIrd Class enamelled, hallmarked Ag decoration, with WW makers mark on the reverse side of the wreath (45x45mm) C:AU  NMK 290.
30552.

1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorú "WW" gyártói jelzéssel. (45x45mm) T:1- / Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IIIrd Class" enamelled, hallmarked Ag decoration, with "WW" maker's mark on the reverse side of the wreath (45x45mm) C:AU NMK 290.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1916-1918. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel zománcozott Ag kitüntetés hadiszalagon, fémjel a karikán és a fülön T:2 hátoldalán javított zománc Hungary 1916-1918. Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration enamelled Ag decoration on wartime ribbon, hallmarked on ring and ear C:XF repaired enamell on reverse NMK 175.
30553.

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés hadiszalagon, fémjel a karikán és a fülön T:2 hátoldalán javított zománc Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled Ag decoration on wartime ribbon, hallmarked on ring and ear C:XF repaired enamell on reverse NMK 175.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1917. Viribus Unitis fém plakett (79x124mm) T:2- / Hungary 1917. Viribus Unitis metal plaque (79x124mm) C:VF
30554.

1917. "Viribus Unitis" fém plakett (79x124mm) T:2- / Hungary 1917. "Viribus Unitis" metal plaque (79x124mm) C:VF

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Székely Károly (1882-1941) 1917. A Hadirepülőgép kiállítás emlékére egyoldalas Zn emlékérem (95,82g/59mm) T:1- kis patina / Hungary 1917. A Hadirepülőgép kiállítás emlékére (In memory of the Warplane Exhibiton one-sided Zn commemorative medallion (95,82g/59mm) C:AU small patina
30555.

Székely Károly (1882-1941) 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére" egyoldalas Zn emlékérem (95,82g/59mm) T:1- kis patina / Hungary 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére (In memory of the Warplane Exhibiton" one-sided Zn commemorative medallion (95,82g/59mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft