55 000 Ft
148,65 EUR, 161,76 USD
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek. Kollázs, farost, hátoldalán jelzett (Bálint István eredetiség igazolásával), kiállításon, árverésen szerepelt (Abigail Galéria), üvegezett keretben, 32,5×33,5 cm