Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 51

Arató Gyula (1898-1969) / Jálics Ernő (1895-1964) 1930. MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség kétoldalas Br emlékplakett ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930 gravírozással (87,86g/70x48,5mm) T:1- / Hungary 1930. MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség double-sided Br commemorative plaque, engraved with ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930. Szign.: Arató, Jálics (87,86g/70x48,5mm) C:AU
30178.

Arató Gyula (1898-1969) / Jálics Ernő (1895-1964) 1930. "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" kétoldalas Br emlékplakett "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930" gravírozással (87,86g/70x48,5mm) T:1- / Hungary 1930. "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" double-sided Br commemorative plaque, engraved with "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930". Szign.: Arató, Jálics (87,86g/70x48,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902 Br plakett. JÓZSEF NÁDOR ISPÁN - GRÓF SZÉCHÉNYI FERENCZ - A MAGY NEMZ MVZEVM 100 ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1802-1902 (84,66g/75x50mm) T:2 /  Hungary 1902. 100th Anniversary of the National Museum 1802-1902 Br commemorative plaque. Sign.: Fülöp Beck Ö. (84,66g/75x50mm) C:XF  HP 800.
30179.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. "A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902" Br plakett. "JÓZSEF NÁDOR ISPÁN - GRÓF SZÉCHÉNYI FERENCZ - A MAGY NEMZ MVZEVM 100 ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1802-1902" (84,66g/75x50mm) T:2 / Hungary 1902. "100th Anniversary of the National Museum 1802-1902" Br commemorative plaque. Sign.: Fülöp Beck Ö. (84,66g/75x50mm) C:XF HP 800.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 Br emlékplakett (74,5x77mm) T:2 ph. / Hungary 1906. Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai) Br commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:XF edge error HP.: 838
30180.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906" Br emlékplakett (74,5x77mm) T:2 ph. / Hungary 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai)" Br commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:XF edge error HP.: 838

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (71,77g/60mm) T:1- / Hungary ~1908. MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes) one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (71,77g/60mm) C:AU
30181.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (71,77g/60mm) T:1- / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (71,77g/60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
53
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1925. AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE kétoldalas Br plakett (73mm/189,18g) T:1-,2 / Hungary 1925. AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE (For the 50th Anniversary of the Music College) double-sided Br plaque (73mm/189,18g) C:AU,XF
30182.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1925. "AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE" kétoldalas Br plakett (73mm/189,18g) T:1-,2 / Hungary 1925. "AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE (For the 50th Anniversary of the Music College)" double-sided Br plaque (73mm/189,18g) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse kétoldalas Br emlékérem (114,37g/65mm) T:2 ph. / Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ö. (114,37g/65mm) C:XF edge error HP 986.
30183.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'" kétoldalas Br emlékérem (114,37g/65mm) T:2 ph. / Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ö. (114,37g/65mm) C:XF edge error HP 986.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1929. Fellner Henrik 1929 egyoldalas Br plakett (198mm/2062g) T:1-,2 / Hungary 1929. Henrik Fellner 1929 one-sided Br plaque (198mm/2062g) C:AU,XF HP. 992.var
30184.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1929. "Fellner Henrik 1929" egyoldalas Br plakett (198mm/2062g) T:1-,2 / Hungary 1929. "Henrik Fellner 1929" one-sided Br plaque (198mm/2062g) C:AU,XF HP. 992.var

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Atyamesterének Alpár Ignácznak hetvenedik születésnapjára a Steindl Céh 1925 / Ha az egyik a köveket faragja a másik lelket lehel beléjük úgy majd beszélnek azok kétoldalas Br emlékérem (81mm/250g) T:1- kis ph. / Hungary 1925. Atyamesterének Alpár Ignácznak hetvenedik születésnapjára a Steindl Céh 1925 (For the 70th birthday of Ignácz Alpár the Steindl Guild) double-sided Br commemorative medallion (81mm/250g) C:AU small edge error
30185.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Atyamesterének Alpár Ignácznak hetvenedik születésnapjára a Steindl Céh 1925 / Ha az egyik a köveket faragja a másik lelket lehel beléjük úgy majd beszélnek azok" kétoldalas Br emlékérem (81mm/250g) T:1- kis ph. / Hungary 1925. "Atyamesterének Alpár Ignácznak hetvenedik születésnapjára a Steindl Céh 1925 (For the 70th birthday of Ignácz Alpár the Steindl Guild)" double-sided Br commemorative medallion (81mm/250g) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
30186.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója kétoldalas Br emlékérem LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel. PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935 (249g/79,5mm) + 1935. III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG aranyozott Br jelvény (20mm) T:1- kis patina / Hungary 1935. Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója (For the 300th Anniversary of founding of the Péter Pázmány University) double-sided Br commemorative medallion (249g/79,5mm) + 1935. III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG gilt Br badge (20mm) C:AU small patina
30187.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (249g/79,5mm) + 1935. "III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG" aranyozott Br jelvény (20mm) T:1- kis patina / Hungary 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója (For the 300th Anniversary of founding of the Péter Pázmány University)" double-sided Br commemorative medallion (249g/79,5mm) + 1935. "III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG" gilt Br badge (20mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Berán Lajos (1882-1943) ~1937. BSzKRT Sportegyesülete 1912-1937 kétoldalas Br emlékérem (90,57g/62mm) T:1- / Hungary ~1937. BSzKRT Sportegyesülete 1912-1937 (BSzKRT Sports Associtiaon) double-sided Br commemorative medallion (90,57g/62mm) C:AU
30188.

Berán Lajos (1882-1943) ~1937. "BSzKRT Sportegyesülete 1912-1937" kétoldalas Br emlékérem (90,57g/62mm) T:1- / Hungary ~1937. "BSzKRT Sportegyesülete 1912-1937 (BSzKRT Sports Associtiaon)" double-sided Br commemorative medallion (90,57g/62mm) C:AU

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar; piefort Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (155,52g/0.925/65mm) T:PP /  Hungary 1990. Commemorative coin of the Hungarian Republic piefort Ag commemorative medal in original case with certificate. Sign.: György Bognár (155,52g/0.925/65mm) C:PP
30189.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (155,52g/0.925/65mm) T:PP / Hungary 1990. "Commemorative coin of the Hungarian Republic" piefort Ag commemorative medal in original case with certificate. Sign.: György Bognár (155,52g/0.925/65mm) C:PP

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft