Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 25

Amerikai Egyesült Államok 1969. First Lunar Landing / In Honor of Those Who Served jelzett Ag érem az első Holdra szállás emlékére, MORGANS Inc. gyártói jelzéssel (95,69g/0.999/51mm) T:2 ph., kis patina / USA 1969. First Lunar Landing / In Honor of Those Who Served hallmarked Ag commemorative medal with MORGANS Inc. makers mark (95,69g/0.999/51mm) C:XF edge error, small patina
30263.

Amerikai Egyesült Államok 1969. "First Lunar Landing / In Honor of Those Who Served" jelzett Ag érem az első Holdra szállás emlékére, "MORGAN'S Inc." gyártói jelzéssel (95,69g/0.999/51mm) T:2 ph., kis patina / USA 1969. "First Lunar Landing / In Honor of Those Who Served" hallmarked Ag commemorative medal with "MORGAN'S Inc." makers mark (95,69g/0.999/51mm) C:XF edge error, small patina

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Amerikai Egyesült Államok 1984. Los Angeles XXIII Olympiad aranyozott Br résztvevői emlékérem, eredeti tokban (96,36g/60mm) T:1- / USA 1984. Los Angeles XXIII Olympiad gilt Br participation medallion in original case (96,36g/60mm) C:AU
30264.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Los Angeles XXIII Olympiad" aranyozott Br résztvevői emlékérem, eredeti tokban (96,36g/60mm) T:1- / USA 1984. "Los Angeles XXIII Olympiad" gilt Br participation medallion in original case (96,36g/60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Ausztrália 2000. THE GAMES OF THE XXVII OLYMPIAD / SYDNEY 2000 kétoldalas, jelzetlen Ag olimpiai résztvevői emlékérem, műanyag tokban (68,50g/50mm) T:1 patina / Australia 2000. THE GAMES OF THE XXVII OLYMPIAD / SYDNEY 2000 double-sided Ag participat commemorative medallion without hallmark in plastic case (68,50g/50mm) C:UNC patina
30265.

Ausztrália 2000. "THE GAMES OF THE XXVII OLYMPIAD / SYDNEY 2000" kétoldalas, jelzetlen Ag olimpiai résztvevői emlékérem, műanyag tokban (68,50g/50mm) T:1 patina / Australia 2000. "THE GAMES OF THE XXVII OLYMPIAD / SYDNEY 2000" double-sided Ag participat commemorative medallion without hallmark in plastic case (68,50g/50mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Osztrák-Magyar Monarchia 1885. Sünhaus emlékérem Zn(?) emlékérem. HOMINVM TREDERTORVM SEPTVACINTA SEX. QVI. ANNO MDCCCLXXXI DIE VIII DECEMBRIS THEATRI INCENDIO PERIERVRT MEMORIAE PIISQVE CAVSIS FRANCISCVS IOSEPHVS I. - MDCCCLXXXV (71,62g/60mm) T:1- ph. / Austro-Hungarian Empire 1885. Zn commemorative medallion for the Sünhaus (71,62g/60mm) C:AU edge error
30266.

Osztrák-Magyar Monarchia 1885. "Sünhaus emlékérem" Zn(?) emlékérem. "HOMINVM TREDERTORVM SEPTVACINTA SEX. QVI. ANNO MDCCCLXXXI DIE VIII DECEMBRIS THEATRI INCENDIO PERIERVRT MEMORIAE PIISQVE CAVSIS FRANCISCVS IOSEPHVS I. - MDCCCLXXXV" (71,62g/60mm) T:1- ph. / Austro-Hungarian Empire 1885. Zn commemorative medallion for the "Sünhaus" (71,62g/60mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
30267.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ausztria ~1900-1920. Taufmedaille peremén jelzett Ag Keresztelő érem, füllel. Szign.: Leo Zimpel (23,61g/0.900(?)/39mm) T:2,2- ph., patina / Austria ~1900-1920 Taufmedaille Ag commemorative Baptismal medal, marked on edge, with ear. Sign.: Leo Zimpel (23,61g/0.900(?)/39mm) C:XF,VF edge error, patina
30268.

Ausztria ~1900-1920. "Taufmedaille" peremén jelzett Ag Keresztelő érem, füllel. Szign.: Leo Zimpel (23,61g/0.900(?)/39mm) T:2,2- ph., patina / Austria ~1900-1920 "Taufmedaille" Ag commemorative Baptismal medal, marked on edge, with ear. Sign.: Leo Zimpel (23,61g/0.900(?)/39mm) C:XF,VF edge error, patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Ausztria ~1910. Goethe egyoldalas plakett, jelzett Ag. Szign.: F. Stiasny (150,48g/65,5x54,5mm) T:1-,2 / Austria ~1910. Goethe one-sided, hallmarked Ag plaque. Sign.: F. Stiasny (150,48g/65,5x54,5mm) C:AU,XF
30269.

Ausztria ~1910. "Goethe" egyoldalas plakett, jelzett Ag. Szign.: F. Stiasny (150,48g/65,5x54,5mm) T:1-,2 / Austria ~1910. "Goethe" one-sided, hallmarked Ag plaque. Sign.: F. Stiasny (150,48g/65,5x54,5mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ausztria 1913. Ferenc Ferdinánd főherceg / Ausztria Adria Kiállítás - Bécs 1913 jelzett Ag emlékérem. Szign.: R. Marschall (12,8g/0.800/30mm) T:2 / Austria 1913. Erzherzog Franz Ferdinand / Österr. Adria Austellun - Wien 1913 hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (12,8g/0.800/30mm) C:XF
30270.

Ausztria 1913. "Ferenc Ferdinánd főherceg / Ausztria Adria Kiállítás - Bécs 1913" jelzett Ag emlékérem. Szign.: R. Marschall (12,8g/0.800/30mm) T:2 / Austria 1913. "Erzherzog Franz Ferdinand / Österr. Adria Austellun - Wien 1913" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (12,8g/0.800/30mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dél-Korea 1988. XXVIth Olympiad - Seoul 1988 kétoldalas Br emlékérem az olimpiai sajtó résztvevőinek, eredeti tokban (167,26g/65x65mm) T:1 / South Korea 1988. XXVIth Olympiad - Seoul 1988 double-sided Br commemorative medallion for the Olymipics Press participants in original case (167,26g/65x65mm) C:UNC
30271.

Dél-Korea 1988. "XXVIth Olympiad - Seoul 1988" kétoldalas Br emlékérem az olimpiai sajtó résztvevőinek, eredeti tokban (167,26g/65x65mm) T:1 / South Korea 1988. "XXVIth Olympiad - Seoul 1988" double-sided Br commemorative medallion for the Olymipics Press participants in original case (167,26g/65x65mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Finnország 1983. Helsinki 1983 Suomi Finland kétoldalas Br emlékérem, tokban. Szign.: Reijo Paaviainen (174,02g/59,5mm) T:1- / Finland 1983. Helsinki 1983 Suomi Finland double-sided Br commemorative medallion in case. Sign.: Reijo Paaviainen (174,02g/59,5mm) C:AU
30272.

Finnország 1983. "Helsinki 1983 Suomi Finland" kétoldalas Br emlékérem, tokban. Szign.: Reijo Paaviainen (174,02g/59,5mm) T:1- / Finland 1983. "Helsinki 1983 Suomi Finland" double-sided Br commemorative medallion in case. Sign.: Reijo Paaviainen (174,02g/59,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Franciaország 1684. XIV. Lajos / Africa Supplex a berber kalózok legyőzésére kiadott fém emlékérem (25,44g/41mm) T:2-,3 több ph. /  France 1684. LUDOVICUS MAGNUS REX CHRISTIANISSIMUS / AFRICA SUPPLEX. Exergue: CONFECTO BELLO . PIRATICO . M . DC . LXXXIIII. medal commemorating the victory over the barbary pirates (25,44g/41mm) C:VF,F several edge errors
30273.

Franciaország 1684. "XIV. Lajos / Africa Supplex" a berber kalózok legyőzésére kiadott fém emlékérem (25,44g/41mm) T:2-,3 több ph. / France 1684. "LUDOVICUS MAGNUS REX CHRISTIANISSIMUS / AFRICA SUPPLEX.' Exergue: 'CONFECTO BELLO . PIRATICO . M . DC . LXXXIIII." medal commemorating the victory over the barbary pirates (25,44g/41mm) C:VF,F several edge errors

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13
30274.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft