Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 7

Militärgeographie des südwestlichen Kriegsschauplatzes.. Mit 15 Beilagen, 11 im Text eingehefteten Skizzen und 40 Landschaftsbildern. Wien 1908. 88p. Német nyelven. Elvált kiadói papírborítékban, kissé foltos borítóval. Borítón, címlapon és az egyik kihajtható mellékleten K.u.k. Husarenregiment Herzog Artur von Conaught und Strathearn (Császári és Királyi 4. Arthur connaughti és strathearni herceg huszárezred) bélyegzőivel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Előzéklapon 1918. évi datálású, hódmezővásárhelyi 51-es honvéd tüzér magyar ny. tollas bejegyzéseivel. Néhány kissé foltos lappal. / With paper binding parted.
15120.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Julier Ferenc: 1914-1918 A világháboru magyar szemmel. Dedikált példány. Bp. 1933. Magyar Szemle Társ. 298 p. 3 sztl. lev. 3 térk. mell. (hajtogatott) Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15121.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Dr. Marjay Frigyes: Keresztes hadjárat 1941... Bp., Stádium. Kiadói félvászon kötésben jó állapotban, eredeti sérült papír védőborítóval , képekkel gazdagon illusztrált
15122.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
Kutzer Ernő, Ernst: Komor és derüs képek a világháborúból. A második hadsereg hadsegítő céljai javára. Ernstes & heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von Ernst Kutzer. Kriegsfürsorgezwecken der k. u. k. zweiten armee gewidmet. [Wien, 1917. Hartmann]. [1] fol. (címlap) + 36 t Félvászon, zsinórzárású mappában
15123.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Zentay István: Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók! (Hadinapló.) Bp.,1942, Vitézi Rend Zrínyi Csoport, 154 p. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító hiányzik, egyébként jó állapotban.  A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott fasiszta, és szovjetellenes könyvek tiltott listáján. Ritka!
15124.

Zentay István: "Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók!" (Hadinapló.) Bp.,1942, Vitézi Rend Zrínyi Csoport, 154 p. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító hiányzik, egyébként jó állapotban. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott fasiszta, és szovjetellenes könyvek tiltott listáján. Ritka!

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10
Solth Imre, vitéz: Egy tüzértiszt naplója az 1914-18. évi világháborúból. Budapest, 1942. Orsz. Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület - Madách Nyomda. XIV + 543 p. Szövegközti képekkel és térképvázlatokal. Az Országos Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület. Kiadványai II. Kiadói egészvászon-kötésben. jó állapotban
15125.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
dr. Bíró Henrik, Suhay Imre, Barabás Emil: Honvédorvosi kézikönyv. Bp., 1923. Szerzői. 134p + 6 t. Egészvászon kötésben
15126.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft