https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 60

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1600-1800 Francia nyelvű irat, pergamen, kissé foltos /  cca 1600-1800 Document written in French, on parchment, with small stains
11270.
 

cca 1600-1800 Francia nyelvű irat, pergamen, kissé foltos / cca 1600-1800 Document written in French, on parchment, with small stains

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,26
EUR
,
36,50
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1629 Francia nyelvű kézzel írt levél, foltos, 2 p. /  cca 1629 Letter written in French, with small stains, 2 p.
11271.
 

cca 1629 Francia nyelvű kézzel írt levél, foltos, 2 p. / cca 1629 Letter written in French, with small stains, 2 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,13
EUR
,
18,25
USD
Ajánlatok száma:
0
1786 Karlstadt graf Karl von Caramelli tábornok saját kézzel aláírt levele háborús ügyben / Autograph signed letter of Count Karl von Caramelli participant of 7 year war + a document of his life.
11272.
 

1786 Karlstadt graf Karl von Caramelli tábornok saját kézzel aláírt levele háborús ügyben / Autograph signed letter of Count Karl von Caramelli participant of 7 year war + a document of his life.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,26
EUR
,
36,50
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1800-1900 Kitab al-qamus al-muhit wa al-qabus al-wasit. Muhammad ibn Yaqub Firuzabadi arab nyelvű szótárának kézirata, díszes, sérült címlappal, az elején díszesen keretezett oldalakkal, arab nyelvű lapszéli jegyzetekkel. Foltos, részben kijáró, helyenként restaurált lapokkal, sérült bőrkötésben, a belső kötéstáblán írásgyakorlatokkal, 568 p / Kitab al-qamus al-muhit wa al-qabus al-wasit. Muhammad ibn Yaqub Firuzabadi Arabic language dictionary and thesaurus. Manuscript with hand drawn ornaments. Some pages come out and some are restored. 19th century. In damaged leather binding, 568 p.
11273.
 

cca 1800-1900 Kitab al-qamus al-muhit wa al-qabus al-wasit. Muhammad ibn Ya'qub Firuzabadi arab nyelvű szótárának kézirata, díszes, sérült címlappal, az elején díszesen keretezett oldalakkal, arab nyelvű lapszéli jegyzetekkel. Foltos, részben kijáró, helyenként restaurált lapokkal, sérült bőrkötésben, a belső kötéstáblán írásgyakorlatokkal, 568 p / Kitab al-qamus al-muhit wa al-qabus al-wasit. Muhammad ibn Ya'qub Firuzabadi Arabic language dictionary and thesaurus. Manuscript with hand drawn ornaments. Some pages come out and some are restored. 19th century. In damaged leather binding, 568 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
161,29
EUR
,
182,48
USD
Ajánlatok száma:
1
1842 Sopron város tanácsnak körlevele más városi törvényhatóságokhoz (jelen esetben Körmöcbányának), melyben a tervezett Bécs-Trieszt vasútvonal Magyarországon át vezetése mellett áll ki, és az ország érdekének szem előtt tartása miatt kéri más városok támogatását. Laitner Ferenc polgármester, táblabíró és Ertl Nep. János főjegyző sk. aláírásával
11274.
 

1842 Sopron város tanácsnak körlevele más városi törvényhatóságokhoz (jelen esetben Körmöcbányának), melyben a tervezett Bécs-Trieszt vasútvonal Magyarországon át vezetése mellett áll ki, és az ország érdekének szem előtt tartása miatt kéri más városok támogatását. Laitner Ferenc polgármester, táblabíró és Ertl Nep. János főjegyző sk. aláírásával

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
83,87
EUR
,
94,89
USD
Ajánlatok száma:
0
1848 A nemes Sághy család kézzel rajzolt címere az 1631-es címeres levélről. Lerajzolta és hitelesítette nemes Saaghy György ügyvéd. Szakadt, ragasztott. 30x34 cm
11275.
 

1848 A nemes Sághy család kézzel rajzolt címere az 1631-es címeres levélről. Lerajzolta és hitelesítette nemes Saaghy György ügyvéd. Szakadt, ragasztott. 30x34 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
77,42
EUR
,
87,59
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Árverési szűrés

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

347. aukció:
Fizetési határidő: június 21.;
Elszámolás: június 25-től

348. aukció:
Megtekintés: június 17 és 20 között;
Tételek átvétele: június 24-én 10 órától;
Fizetési határidő: július 5.;
Elszámolás: július 9-től

31. Nagyaukció:
Fizetési határidő: június 1.
Elszámolás: június 11-től

Irodánkban ajándékkártya kapható!



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz