Órák

Tételek száma: 9

14k dupla fedeles arany zsebóra, hibátlan pótólt számlappal, szép, működő állapotban, óramutató cserélve lett, d: 5 cm / C gold pocket watch with flawless dial. Works well. d: 5 cm
11130.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Heuer Daytona automata kronográfos karóra működő, jó állapotban, eredeti szíjjal, pótolt koronával / Automatic cronograph wristmatch with original steel band
11131.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
E. Kaltenbach Cardiff, Anker járatos, kulcsos ezüst zsebóra működő, jó állapotban, két kulccsal  d: 5 cm / Silver pocket watch with key
11132.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Anker járatos, kulcsos ezüst zsebóra működő, jó állapotban, kulccsal  d: 5 cm / Silver pocket watch with key
11133.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Szecessziós falióra. Negyedütős, 3 súlyos szerkezettel, vésett súlyokkal, fazettázott üveggel, Működő, szép állapotban, kulccsal
11134.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Szemét mozgató kalapos úr. Vas öntvény, mechanikus asztali óra, porcelán számlappal, működő, jó állapotban, felhúzó kulccsal. Jelzett: Bradley & Cooper. / Antique table clock. Guy with moving eyes. Works well, with winding key.. 41 cm
11135.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Neobarokk, aranyozott emberalakos zamak kandalló óra. Alabástrom és márvány berakással.  Japy freres & cie, 1855. 8 napos szerkezet, feles és egész órás ütéssel . Felújításra szorúl.. Felhúzókulccsal. m: 46 cm / Baroque chandelier clock with figure. Needs repair. With winding key.
11136.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Lancel Panther asztali óra. Aranyozott, achát és citrin berakással; 1950, 8 napos működő szerkezet. / Lancel travel watch with copper case and achat. Works well. 10 cm
11137.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
XIX. sz. eleje: Breguet a Chauny jelzett szerkezetű egynapos utazóóra. Gyöngyházberakásos, festett fa tokkal. Réz számlappal Nem működik. / First half of the XIXth. century. Traveller clock in wooden case, with copper dial, and shell inlay. Does not work. 16 cm
11138.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft