Militária

Tételek száma: 45

1866. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés ovális füllel, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 patina, ph. / Hungary 1866. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, with oval ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF patina, edge error NMK: 133.
30503.

1866. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés ovális füllel, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 patina, ph. / Hungary 1866. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with oval ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF patina, edge error NMK: 133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
42
1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalaggal T:2 kis ph.  / Hungary 1873. Military Medal Br medal with ribbon C:XF small edge error  NMK 231.
30504.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalaggal T:2 kis ph. / Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with ribbon C:XF small edge error NMK 231.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 kis patina / Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:AU,XF small patina NMK 249.
30505.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 kis patina / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU,XF small patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1906. Friedrich von Beck, a Fegyveres Erők Főparancsnoka 1906. június 11. egyoldalas Br emlékérem (76,86g/61mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1906. FZM. .FRIEDR FREIH V BECK KUK CHEF DES GENERALSTABES F D GESAMTE BEWAFFNETE MACH 11. JUNI 1906 one-sided Br commemorative medal (76,86g/61mm) C:XF
30506.

Osztrák-Magyar Monarchia 1906. "Friedrich von Beck, a Fegyveres Erők Főparancsnoka 1906. június 11." egyoldalas Br emlékérem (76,86g/61mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1906. "FZM. .FRIEDR FREIH V BECK KUK CHEF DES GENERALSTABES F D GESAMTE BEWAFFNETE MACH 11. JUNI 1906" one-sided Br commemorative medal (76,86g/61mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. 32. H.GY.E. (Honvéd Gyalog Ezred) Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. 32. H.GY.E. (32th Honvéd Infantry Regiment) Br cap badge (26x38mm) C:AU
30507.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. "32. H.GY.E. (Honvéd Gyalog Ezred)" Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. "32. H.GY.E. (32th Honvéd Infantry Regiment)" Br cap badge (26x38mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
32
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. Fel fel vitézek a csatára - 307. Honvéd Gyalogezred Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. 307th Honved Infantry Regiment Br cap badge (26x38mm) C:AU patina on reverse
30508.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "Fel fel vitézek a csatára - 307. Honvéd Gyalogezred" Br sapkajelvény (26x39mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "307th Honved Infantry Regiment" Br cap badge (26x38mm) C:AU patina on reverse

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. 7. Huszárezred - Előre és harcra kész zománcozott fém sapkajelvény (21x35mm) T:2 /  Austrian-Hungarian Monarchy 1914. Husaren-Regiment Nr. 7 - Vorwärts u. kampfbereit enamelled metal cap badge (21x35mm) C:XF
30509.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "7. Huszárezred - Előre és harcra kész" zománcozott fém sapkajelvény (21x35mm) T:2 / Austrian-Hungarian Monarchy 1914. "Husaren-Regiment Nr. 7 - Vorwärts u. kampfbereit" enamelled metal cap badge (21x35mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Vasutas jelvény, jelzetlen Ag? (8,64g/27mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Railway badge, unmarked Ag? (8,64g/27mm) C:XF
30510.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 1914-1915 / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 mozsárágyút ábrázoló Zn emlékérem. Szign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. 1914-1915 / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion depicting a mortar. Sign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) C:XF,VF oxidation
30511.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "1914-1915 / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" mozsárágyút ábrázoló Zn emlékérem. Szign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "1914-1915 / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion depicting a mortar. Sign.: Hans Schwathe (29,36g/45mm) C:XF,VF oxidation

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Franz Conrad von Hötzendorf / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) T:2,2- fo. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Conrad von Hötzendorf / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) C:XF,VF spots
30512.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Franz Conrad von Hötzendorf / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) T:2,2- fo. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Conrad von Hötzendorf / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (39,85g/45mm) C:XF,VF spots

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Frigyes főherceg tábornagy / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 Zn emlékérem. Szign.: Weinberger (37,91g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Feldmarschall Erzherzog Friedrich / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion. Sign.: Weinberger (37,91g/45mm) C:XF,VF oxidation
30513.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Frigyes főherceg tábornagy / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Weinberger (37,91g/45mm) T:2,2- oxidáció / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Feldmarschall Erzherzog Friedrich / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Weinberger (37,91g/45mm) C:XF,VF oxidation

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Jenő főherceg / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) T:2,2- fo., kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Erzherzog Evgen / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) C:XF,VF spotted, small edge error
30514.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Jenő főherceg / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) T:2,2- fo., kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Erzherzog Evgen / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Alfred Hofmann (37,71g/45mm) C:XF,VF spotted, small edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft