Militária

Tételek száma: 64

1768 Általános amnesztiát kihirdető rendelet cseh nyelven / General amnesty order in Czech language 48x40 cm
12010.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
cca 1860 Veres Jenő, a Königgrätz-i csatában elesett magyar katona keményhátú fotója Szentkuty L. műterméből, 10×6,5 cm
12011.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
XIX sz. vége/XX. sz. eleje Régi lovassági díszkard, koronás-nemzeti színnel díszített kardbojttal, fém kardhüvellyel, solingeni pengével, jelzett, a pengén pici rozsdafolttal, a hüvelyen kopásnyomokkal, a keresztvason festékfolttal, pengehossz: 78 cm
12012.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
23
cca 1900 Huszár díszruhában, keményhátú fotó Mertens és Fia budapesti műterméből, szép állapotban, 21×11 cm
12013.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1905 Habsburg József Károly főherceg (1833-1905) gyászkeretes kihajtható emléklap
12014.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1906 Komárom, vitéz Doromby József (1881-1972) alezredes, katonai szakíró, Komáromban, tiszttársai körében, a hátoldalon feliratozva, rajta a tisztek neveivel , és alakulat számokkal, kartonált fotó, 6x9 cm.
12015.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1907 Az SMS Budapest, Alois Beer hidegpecséttel jelzett fotója, 20,5×26 cm / SMS Budapest, Austro-Hungarian Navy, Monarch-class coastal defense ship, photo, 20,5×26 cm
12016.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1909 Óbudai hadtengerész bál emlékére, 1909. február 16, az első sorban két tiszttel, kitüntetésekkel, nagyméretű fotó kartonon. Bp., Knöpfler Gyula, a karton hullámos, foltos, a fotó felületén kopásnyomokkal, az egyik sarkánál és a felületén sérüléssel, 20x27 cm/ 1909 Zur Erinnerung an den Marineunteroffiziersball zu Óbuda am 16-ten Februrar 1909., Óbuda, Memory of marinerball, 1909., photo on board, Bp., Knöpfler Gyula, the board spotty, the photo worn, a damaged, 20x27 cm.
12017.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1910 Saint-Avold/Sankt Avold, német obsitos emlékpipa (4. Compagnie, 9. Lothringisches Infanterie-Regiment Nr. 173.), fém szerelékes, kézzel festett, feliratos porcelán fej, díszes, nagyméretű, fém és bakelit szerelékes, feliratos fából készült szárral, sérült szopókával, m: 100 cm /  1910 Saint-Avold/Sankt Avold, German pipe, souvenir of discharge (4. Compagnie, 9. Lothringisches Infanterie-Regiment Nr. 173.), handpainted porcelain stummel with inscirptions, with metal top, long wooden stem with metal and bakelite parts, the mouthpiece is damaged, otherwise in good condition, h: 100 cm
12018.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1910-1940 Képek a M. Kir. Folyamőrség és az Osztrák-Magyar haditengerészet életéből. Zsírnórfűzött haránt alakú egészvászon mappa, benne 144 fotóval, fotólappal és képeslappal, 24 lapon, közte semsei Semsey Albert főkapitány, a m. kir. Folyamőrség parancsnokának, Tausch Brunó, Taba János törzskapitányoknak a fotóival,  4x6 cm és 17x10 cm közötti méretben.
12019.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17
1914 Katonák ágyúval, K. u. k. Feldkanonenregiment Nr. 14 Batterie Nr. 3., fotó, 8×13,5 cm
12020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914 Lugos, Katonai tanítói gárda football csapata fotólap / Military teachers football team
12021.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft