Szontágh Tibor (1873-1930): Falusi utca, olaj, vászon, jelzett, javíto... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/30/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~12172/Szontagh-Tibor-1873-1930-Falusi-utca-olaj-vaszon-jelzett-javitott-50C39760-cm~II1825521
1825521
10066
30
40000
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,11 EUR , 117,65 USD
Leírás: Szontágh Tibor (1873-1930): Falusi utca, olaj, vászon, jelzett, javított, 50×60 cm
: tánczos_gábor