Könyvek: Judaika

Tételek száma: 8

15325.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Biblia Hebraica Secundum Editionem Belgicam. Everardi van der Hooght collatis aliis bonae notae codicibus una cum versione Latina Sebastiani Schmidii; Lipsiae 1740. Wolfgangi Deer. Korabeli kissé sérült pergamen kötésben, hozzá modern műbőr védőtokkal / In slightly damaged pergamin binding, with modern protective case, Judaica
15326.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
15327.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
dr. Singer Leó: Apró történetek a Talmudból. Bp., 1927. Menóra. Kiadói papírborítékban.
15328.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Stern Salamon (szerk.): Hetven év a betegek szolgálatában 1871-1941. Emlékkönyv az Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület hetvenéves fennálása alkalmából. Bp., 1941. Az egyesület kiadása. Kiadói műbőr kötésben. Számozott (7/200) példány.
15329.

Dr. Stern Salamon (szerk.): Hetven év a betegek szolgálatában 1871-1941. Emlékkönyv az "Országos Bikur Cholim Betegeket Gyámolító Egyesület" hetvenéves fennálása alkalmából. Bp., 1941. Az egyesület kiadása. Kiadói műbőr kötésben. Számozott (7/200) példány.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
A Magyar Zsidó Hadi Archívum almanachja 1914-1916. Szerk.: Hevesi Simon - Polnay Jenő - Patai József. Bp., 1916, Magyar Zsidó Hadi Archívum - Országos Magyar Izraelita Közművelődési Egyesület. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
15330.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Balla Erzsébet: József körut 79. Dokumentum-regény a pesti holokausztról. Tel-Aviv,1964, Uj Kelet-kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító szakadt, részben hiányos, a hátoldala foltos, egyébként jó állapotban.
15331.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Auerbach, Mose: A zsidó történelem és értelmezése. Bp., 1948, Magyarországi Agudat Jiszraél Központja. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15332.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft