Tétel

Leírás:

T. H. James: Schippeitaro. Japanese Fairy Tale Series No. 17. Tokyo, é.n., T. Hasegawa, 13 sztl. lev. (borítókkal együtt, kettős lapok.) Gyönyörű színes fametszetes illusztrációkkal, krepp-papír lapokkal, angol nyelven. Kiadói színes, illusztrált fűzött papírkötés, a borító kopott, kissé foltos, sérült, a gerince hiányos, a 2. lap sérült, szakadt./ T. H. James: Schippeitaro. Japanese Fairy Tale Series No. 17. Tokyo, T. Hasegawa. With beautiful colorful woodblock illustrations. Crepe paper-binding, with worn, and damaged cover, the spine incompleted, the second sheet damaged, in English language. Thirteen pages of folded creped paper for a total of 26 pages (front and back cover included in the count).

Kikiáltási ár:

8 000 Ft
25,48 EUR, 28,27 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.