Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 7

Wagner (Ferenc) P. Francisco Universae Phraseologiae latinae Corpus, congestum - -... a quopiam ejusdem societatis Sallustiana, Caesareana, liviana, Corneliana et aliis phraseologiis, demum linguis hungarica, germanica et slavica locupletatum. Tyrnaviensibus, 1775. Korabeli, jó állapotú bordázott egészbőr kötésben. / In full leather binding, good condition
15370.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
[Marcus Tullius Cicero]: [M. Tullii Ciceronis Opera Omnia cum selectisimis Jani Gruteri & variorum notis, Ac Indicelocupletissimo, accurante Cornelio Schrevelio. Ad exemplar editionis Elzevirianae. Accedunt nova huic Editioni Dion. Gothofredi argumenta.] [Basileae (Basel)], [1687],[ Joh. Rodolphi Genathii], 1 sztl. lev.+1393. p.+17 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli pregamen-kötésben, modern aranyozott gerincű karton védőtokban, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült kötéssel, az elülső szennylap, a címkép, a címlap és egy lap hiányzik, a végén az 1390-tól a lapok kijárnak, egy-két aláhúzással, az elülső kötéstáblán és a hátsó szennylapon bejegyzésekkel. / In Latin, parchment-binding, damaged
15371.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Plutarchus: Chaeronensis, Summi Philosophi Et Historici Vitae Parallelae, Seu Comparatae, Guilelmi Xylandri Augustani Interpretatione, postremo recognita. Cum Annotationibus Appendice item ad vitas comparatas, & ternis indicibus copiosissimis. I-III köt. Frankfurt, 1606, Saur, 15 sztl. lev. +695 p.+ 20 sztl. lev. +732 p.+17 sztl. lev.+432 p. +10 sztl. lev. Korabeli feliratozott gerincű egészpergamen-kötésben, a kötetekből a címlapok hiányoznak, a III. kötet végéről egy lap hiányzik, az I. kötetből egy lap kijár, néhol foltos, latin nyelven, Dr. Tóth Béla ex libris-szeivel (Menyhárt József (1901-1976))/  Plutarchus: Chaeronensis, Summi Philosophi Et Historici Vitae Parallelae, Seu Comparatae, Guilelmi Xylandri Augustani Interpretatione, postremo recognita. Cum Annotationibus Appendice item ad vitas comparatas, & ternis indicibus copiosissimis. I-III volumes. Frankfurt, 1606, Saur. Contemporary Parchment-binding, without front pages, without one page from the and of the third book, one page coming out from the first book, with some spotty, with ex libris, in Latin language.
15372.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Cent Quatrains des Tang. Neuchatel, 1942, Baconniére. Francia nyelven. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel, szép állapotban / In French, half-leather binding, good condition.
15373.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franz Kafka: Tagebücher und briefe. Gesammelte Schriften Band VI. kötet. Szerk.: Max Brod. Prag, 1937, Heinrich Mercy Sohn. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./  Franz Kafka: Tagebücher und briefe. Gesammelte Schriften Band VI. kötet. Editied by Max Brod. Prague,1937, Heinrich Mercy Sohn. First edition. Linen-binding, in German language.
15374.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Historical tales and legends, from the 7th to the 18th century. London, 1862, Burns & Lambert, 262 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, fakó gerinccel, angol nyelven./ Contemporary linenbinding, in English language.
15375.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Immanuel Kant: Kritik der praktischen Vernunft. Szerkesztette: Karl Kehrbach. [Leipzig, 1878, Philipp Reclam,] 2+V-XIV+2+196+24 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, fakó, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, egy-két lap (a címlap hiányzik), két lap hátul kijár.  Immanuel Kant (1724-1804): A gyakorlati ész kritikája. 1878 -as kiadás. Karl Kehrbach (1846-1905) szerkesztésében német nyelven. /  Immanuel Kant: Kritik der praktischen Vernunft. Edited by Karl Kehrbach. [Leipzig, 1878, Philipp Reclam,] 2+V-XIV+2+196+24 p. Contemporary linen-binding, with little bit worn cover, little bit damaged spine, the title page lost, two sheet is coming out, in German language.
15376.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft