Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 29

15165.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
15166.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15167.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kozma Lajos: Találkozás Hamupipőkével. ~ rajzai Révész Béla novelláihoz. Bp., 1909. Singer és Wolfner. (12)p.+30t. A szövegkötet hiányzik. Javított gerincű papírborítóban.
15168.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31
Kállai Ernő: Mednyánszky László. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15169.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dr. Homér Lajos: A bútor története. Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), Barka, 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés,103-286. oldalak között összesen 311 képpel, az aranyozás a hátsó borítón lekopott, a hátsó szennylap gyűrött, egyébként jó állapotban.  Számozott (1000/583.) és a szerző által aláírt példány, Pándy Lajos (1895-1957) ex librisz-ével. Szép állapotú példány.
15170.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kabdebó Gyula: Budapest Székesfőváros kislakás és iskola építkezései. A Magyar Építőművészet külön füzete 1913. december. Bp., 1913, Pária. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15171.

Kabdebó Gyula: Budapest Székesfőváros kislakás és iskola építkezései. A Magyar Építőművészet külön füzete 1913. december. Bp., 1913, "Pária." Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Farkas István emlékkiállítás 1947 március 1-16. Bp., 1947, Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. Kopott, tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15172.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1944 Gróf Almássy-Teleki Éva (Volt Ernst-Múzeum) XIII. nagy művészeti aukció. Árverésre kerülnek: főúri és egyéb hagyatékokból származó festmények, ékszerek, szőnyegek, porcelán, bútor...stb. Bp., 1944, Gróf Almássy-Teleki Éva Művészeti Intézete, (Légrády-Testvérek-ny.), 8+VIII+99+3 p.+XXIV t. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Ritka! Jó állapotban.
15173.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Preissler, J.D.,:Die durch Theorie erfundene Practic,. Oder Gründlich-verfaßte Reguln deren man sich als einer Anleitung zu berühmter Künstlere Zeichen-Werken bestens bedienen kan. Dritter und letzter Theil . Nürnberg, 1765. J D Preißlers Erben, 4 p + 18 t. (36 oldal, részben egy, részben kétrészes metszetekkel) / Korabeli, gerincén kissé sérült papírkötésben. A rajzolást tanító és segítő munka. /  Work about drawing. With 18 etched tables (36 pages with one and two parted figures). In paper binding with damaged spine. 17x20 cm
15174.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15175.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15176.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft