Tétel

Katalógusszám:

11109.
29. Lezárult nagyaukció
Porcelán

Kikiáltási ár:

28 000 Ft
71,79 EUR, 73,68 USD

Leírás:

cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkorsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.