Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 12

1933 Az I. kerületi Iparoskör elnökének részére készített díszes aranyozott ezüst lánc, hivatalos alkalmakra. Kövesi József ezüstműves mester munkája, rajta vésett ajándékozási feliratával. Korányi Márton Az Iparos Ujság elnökének tiszteletem jeléül adom ezen érmet lánccal azon kikötéssel, hogy ezt az I.ker Iparoskör elnökei hivatalos funkciók alkalmával mindenkor viseljék. Kövesi József Magyarország koszorús ezüstműves mestere 1933 Az érmen (d:64mm) körben a különféle mesterségek szimbólumai.Jelzett, mesterjeggyel. A lánc hossza: 94 cm 214g Hozzá való dobozzal + hozzá irathagyaték a viselőjétől,  Korányi Márton (1879-1967) iparos, szerkesztő, grafikustól, közte újságkép a hordott lánccal. /  1933 Hand smithed gold plated silver medal and chain for the president of the creaftsmen association of Budapest, district I. Hallmarked. 214g
19000.

1933 Az I. kerületi Iparoskör elnökének részére készített díszes aranyozott ezüst lánc, hivatalos alkalmakra. Kövesi József ezüstműves mester munkája, rajta vésett ajándékozási feliratával. "Korányi Márton Az Iparos Ujság elnökének tiszteletem jeléül adom ezen érmet lánccal azon kikötéssel, hogy ezt az I.ker Iparoskör elnökei hivatalos funkciók alkalmával mindenkor viseljék. Kövesi József Magyarország koszorús ezüstműves mestere 1933" Az érmen (d:64mm) körben a különféle mesterségek szimbólumai.Jelzett, mesterjeggyel. A lánc hossza: 94 cm 214g Hozzá való dobozzal + hozzá irathagyaték a viselőjétől, Korányi Márton (1879-1967) iparos, szerkesztő, grafikustól, közte újságkép a hordott lánccal. / 1933 Hand smithed gold plated silver medal and chain for the president of the creaftsmen association of Budapest, district I. Hallmarked. 214g

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
15
1987 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, zománcozott hüvellyel, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakással, a markolaton gravírozott MNK BM-től nyugállományba helyezése alkalmából 1987. III. 31. felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti műbőr tokjában, teljes hossz: 27 cm, bruttó: 237 g / Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, hallmarked, 27 cm, 237 g
19001.

1987 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, zománcozott hüvellyel, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakással, a markolaton gravírozott "MNK BM-től nyugállományba helyezése alkalmából 1987. III. 31." felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti műbőr tokjában, teljes hossz: 27 cm, bruttó: 237 g / Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, hallmarked, 27 cm, 237 g

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
1821 Brünn, antik ezüst készlet. Áttört kosárka, aranyozott belsőrésszel, hat kiskanál, cukorfogó, merőkanál. 13 latos jelzéssel, mesterjeggyel. Összesen 371 g / 1821 Brno, antique silver set. Spoons, basket, sugar holder. Hallmarked. Total 371 g.
19002.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
Szecessziós stílusú ékszergarnitúra. Fülbevaló, gyűrű, karkötő. Jelzett ezüst, csiszolt cirkon kővel. Kézi munka. Bőr dobozban. bruttó: 14,4 g / Art nouveau style silver set of jewellery. Earrings, bracelet, ring, Total: 14,4 g
19003.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
XIX. sz. vége. Köpeny-, ruhadísz. Aranyozott ezüst, jelzett, türkiz kövekkel. / End of XIXth. century: Clothing or robe ornament. Silver with turquoise gems d:5 cm, 53,8 g
19004.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
XX. sz eleje: Ezüst só és bors tartó (nettó 115g) csiszolt üveg betéttel. Hibátlan, jelzett. / Silver salt and pepper holder with glass inset. Nett 115 g
19005.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Szecessziós ezüst (Ag.) sétabot fej. Jelzett, mesterjeggyel, súlyozott, bruttó: 95 g, 10×11 cm/ Art Nouveau walking-stick silver bukcle
19006.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
cca 1910 Orosz ezüst (Ag.) szelence, gravírozott szecessziós mintával, jelzett, mesterjeggyel (BC), 7,5×6,5 cm, nettó:76,3 g / Silver box, art nouveau engravings, hallmarked, 7,5×6,5 cm, 76,3 g net.
19007.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1814 Bécs, antik ezüst cukorszóró. 13 latos, BG mesterjeggyel 131g / 1814 Vienna, antique silver sugar shaker with hallmark. 131 g 10 cm
19008.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Ezüst tű készlet arany végekkel városképes tokban / Silver needle with gold tip in case.
19009.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Antik ezüst (Ag.) szelence, gravírozott, jelzett, mesterjeggyel, 7,5×4,6 cm, nettó:78 g / Antique silver box, hallmarked, 7,5×4,6 cm, 78 g net.
19010.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1927 Sport, vívás. Békéssy Béla emlékverseny, Debrecen. A rendőr tisztikar díja vésett, gazdagon díszített ezüst cigarettatárca, nettó: 152 g, 11,5x8,5 cm / Silver cigarette box for fencing competition 152 g, 11,5x8,5 cm
19011.

1927 Sport, vívás. "Békéssy Béla emlékverseny, Debrecen. A rendőr tisztikar díja" vésett, gazdagon díszített ezüst cigarettatárca, nettó: 152 g, 11,5x8,5 cm / Silver cigarette box for fencing competition 152 g, 11,5x8,5 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft