11013.
29. Lezárult nagyaukció
Metszetek
4 000 Ft
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Carl Rohrich (1823-1883): Füred a Balaton felől. Balaton-Füred vom Plattensee. Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, foltos, 12x17 cm.