Militária

Tételek száma: 28

~1800. Br címeres patrontáska jelvény (68x43mm) T:2,2- / Hungary ~1800. Br cartridge case badge (68x43mm) C:XF,VF
30585.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. Vaskorona Rend III. osztálya zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, F.R (Firma Rothe) gyártói jelzéssel és 750 fémjellel, javított eredeti gyártói dísztokban (55x29mm) T:1- apró ph. /  Austro-Hungarian Monarchy 1884. Order of the Iron Crown, 3rd Class enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark F.R (Firma Rothe) and with 750 hallmark, in repaired original case (55x29mm) C:AU tiny edge error NMK 93.
30586.

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya" zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, "F.R (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel és "750" fémjellel, javított eredeti gyártói dísztokban (55x29mm) T:1- apró ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "F.R (Firma Rothe)" and with "750" hallmark, in repaired original case (55x29mm) C:AU tiny edge error NMK 93.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
1 470,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. Vaskorona Rend III. osztály kitüntetés jelzetlen arany zománcozott miniatűrje (27x14mm) + 1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára kitüntetés aranyozott miniatűrje (16mm) + Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért kitüntetés aranyozott miniatűrje (17mm) mindhárom aranyozott frakkláncon, Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15 feliratú készítő dísztokban T:1-,2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1884. Order of the Iron Crown, 3rd class unmarked gold miniature (27x14mm) + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces gold plated miniature (16mm) + Medal of Honour for 40 Years of Faithful Service gold plated miniature (17mm) all three on gold plated chain in original makers case with Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15 inscription C:AU,XF
30587.

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztály" kitüntetés jelzetlen arany zománcozott miniatűrje (27x14mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára" kitüntetés aranyozott miniatűrje (16mm) + "Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért" kitüntetés aranyozott miniatűrje (17mm) mindhárom aranyozott frakkláncon, "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" feliratú készítő dísztokban T:1-,2 / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd class" unmarked gold miniature (27x14mm) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gold plated miniature (16mm) + "Medal of Honour for 40 Years of Faithful Service" gold plated miniature (17mm) all three on gold plated chain in original makers case with "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" inscription C:AU,XF

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Osztrák-Magyar Monarchia 1901. Császári és Királyi 5. Gyalogezred alapításának 50. évfordulója - 1851-1901 / Győzedelmesen állni mint Custozzánál Ag zománcozott medál füllel (7,46g/27mm) T:2 zománchiány /  Austro-Hungarian Monarchy 1901. 50th anniversary of the founding of the K.u.K. 5th Infantry Regiment enamelled Ag medallion with ear (7,46g/27mm) C:XF some enamell missing
30588.

Osztrák-Magyar Monarchia 1901. "Császári és Királyi 5. Gyalogezred alapításának 50. évfordulója - 1851-1901 / Győzedelmesen állni mint Custozzánál" Ag zománcozott medál füllel (7,46g/27mm) T:2 zománchiány / Austro-Hungarian Monarchy 1901. "50th anniversary of the founding of the K.u.K. 5th Infantry Regiment" enamelled Ag medallion with ear (7,46g/27mm) C:XF some enamell missing

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13
1914. Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján Ag kitüntetés karikán fémjelzéssel és BACHRUCH - BUDAPEST gyártói jelzéssel, eredeti tokban mellszalaggal T:2 kis zománchiba, peremen két lyuk /  Hungary 1914. Silver Merit Cross on a war ribbon Ag decoration with hallmark and makers mark BACHRUCH - BUDAPEST on suspension ring, in original case with ribbon C:XF small enamel error, on the edge two holes NMK 225.
30589.

1914. "Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Ag kitüntetés karikán fémjelzéssel és "BACHRUCH - BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti tokban mellszalaggal T:2 kis zománchiba, peremen két lyuk / Hungary 1914. "Silver Merit Cross on a war ribbon" Ag decoration with hallmark and makers mark "BACHRUCH - BUDAPEST" on suspension ring, in original case with ribbon C:XF small enamel error, on the edge two holes NMK 225.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
9
1915. Mindent a hazáért bronzozott fém emlékérem (8,16g/28mm) + 1898. Ferenc József Br Jubileumi emlékérem kitüntetésből kivágott portré (7,33g/21x18mm) T:2,2- /  Hungary 1915. Everything for the homeland bronzed metal medal (8,16g/28mm) + 1898. Franz Joseph cutted potrait from Br Commemorative Jubilee Medal decoration (7,33g/21x18mm) C:XF,VF
30590.

1915. "Mindent a hazáért" bronzozott fém emlékérem (8,16g/28mm) + 1898. "Ferenc József" Br Jubileumi emlékérem kitüntetésből kivágott portré (7,33g/21x18mm) T:2,2- / Hungary 1915. "Everything for the homeland" bronzed metal medal (8,16g/28mm) + 1898. "Franz Joseph" cutted potrait from Br Commemorative Jubilee Medal decoration (7,33g/21x18mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József, II. Vilmos / 1914 1915 Br patrióta zseton a központi hatalmak jelképeivel (3,00g/19mm) T:2,2- /  Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Joseph, Wilhelm II / 1914 1915 Br patriotic token with the symbols of the Central Powers (3,00g/19mm) C:XF,VF
30591.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József, II. Vilmos / 1914 1915" Br patrióta zseton a központi hatalmak jelképeivel (3,00g/19mm) T:2,2- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph, Wilhelm II / 1914 1915" Br patriotic token with the symbols of the Central Powers (3,00g/19mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 1914-1915 zománcozott fém patrióta kitűző, magyar zászló és török félhold TÖRV. VÉD jelzéssel (31mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1915. 1914-1915 Enamelled metal patriotic pin with Hungarian flag and Ottoman crescent with TÖRV. VÉD mark (31mm) C:XF
30592.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "1914-1915" zománcozott fém patrióta kitűző, magyar zászló és török félhold "TÖRV. VÉD" jelzéssel (31mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "1914-1915" Enamelled metal patriotic pin with Hungarian flag and Ottoman crescent with "TÖRV. VÉD" mark (31mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13
1917. Károly-Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal, a kitüntetés viselésére feljogosító igazolvánnyal T:2 /  Hungary 1917. Karl Troop Cross zinc decoration with ribbon and certificate C:XF NMK 295.
30593.

1917. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal, a kitüntetés viselésére feljogosító igazolvánnyal T:2 / Hungary 1917. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon and certificate C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1920. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. gyártói jelzéssel, forrasztásnyomos miniatűrrel (57x37mm) T:2 /  Hungary 1920. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with markes mark JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7., with soldering marked miniature (57x37mm) C:XF NMK 334.
30594.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel, forrasztásnyomos miniatűrrel (57x37mm) T:2 / Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with markes mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7.", with soldering marked miniature (57x37mm) C:XF NMK 334.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1923. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 apró patina / Hungary 1923. Officers Distinction for Long Service, 3rd Class gold plated Br decoration on ribbon C:XF tiny patina NMK 352.
30595.

1923. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 apró patina / Hungary 1923. "Officers' Distinction for Long Service, 3rd Class" gold plated Br decoration on ribbon C:XF tiny patina NMK 352.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1930-1940. Szebb jövőt levente textil és fém jelvény GÁL NAP U. 16 és TERVEZTE: VITÉZ ÁRONFFY jelzésekkel (49x35mm) T:2 /  Hungary ~1930-1940. Szebb jövőt (Brighter future) Levente textile and metal badge with GÁL NAP U. 16 and TERVEZTE: VITÉZ ÁRONFFY marks (49x35mm) C:XF
30596.

~1930-1940. "Szebb jövőt" levente textil és fém jelvény "GÁL NAP U. 16" és "TERVEZTE: VITÉZ ÁRONFFY" jelzésekkel (49x35mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "Szebb jövőt (Brighter future)" Levente textile and metal badge with "GÁL NAP U. 16" and "TERVEZTE: VITÉZ ÁRONFFY" marks (49x35mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft