Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek

Tételek száma: 17

1765KB 2 Dukát Au Mária Terézia Körmöcbánya (6,81g) T:2,2- felületi karc /  Hungary 1765KB 2 Ducat Au Maria Theresia Kremnitz (6,81g) C:XF,VF sligthly scratched Huszár: 1648., Unger III.: 1211.a
30000.

1765KB 2 Dukát Au "Mária Terézia" Körmöcbánya (6,81g) T:2,2- felületi karc / Hungary 1765KB 2 Ducat Au "Maria Theresia" Kremnitz (6,81g) C:XF,VF sligthly scratched Huszár: 1648., Unger III.: 1211.a

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
1869GYF Dukát Au Ferenc József Gyulafehérvár (3.51g/0.986) T:2 / Hungary 1869GYF Ducat Au Franz Joseph Karlsburg (3.51g/0.986) C:XF Adamo M19.1
30001.

1869GYF Dukát Au "Ferenc József" Gyulafehérvár (3.51g/0.986) T:2 / Hungary 1869GYF Ducat Au "Franz Joseph" Karlsburg (3.51g/0.986) C:XF Adamo M19.1

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
9
1912KB 20K Au Ferenc József Körmöcbánya (6.79g/0.900) T:1-,2 apró ph. / Hungary 1912KB 20 Korona Au Franz Joseph Kremnitz (6.79g/0.900) C:AU,XF tiny edge error Huszár: 2198., Unger III.: 1489., Adamo K9
30002.

1912KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6.79g/0.900) T:1-,2 apró ph. / Hungary 1912KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6.79g/0.900) C:AU,XF tiny edge error Huszár: 2198., Unger III.: 1489., Adamo K9

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1961. 50Ft Au Liszt Ferenc (3.84g/0.986) T:P felületi karc /  Hungary 1961. 50 Forint Au Ferenc Liszt (3.84g/0.986) C:P slightly scratched Adamo EM9
30003.

1961. 50Ft Au "Liszt Ferenc" (3.84g/0.986) T:P felületi karc / Hungary 1961. 50 Forint Au "Ferenc Liszt" (3.84g/0.986) C:P slightly scratched Adamo EM9

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
9
1990. 5000Ft Au Mátyás király (7g/0.986/20mm) + 1990. 500Ft Ag + 500Ft Ag Mátyás király pár; a három érem együtt dísztokban tanúsítvánnyal Mátyás Király Halálának 500. Évfordulója T:PP ujjlenyomat, felületi karc /  Hungary 1990. 5000 Ft Au King Matthias (7g/0.986/20mm) + 1990. 500 Forint Ag + 500 Forint Ag King Matthias coin pair; the three coin in the same case with certfificate C:PP fingerprints, slightly scratched Adamo EM115,EM113,114
30004.

1990. 5000Ft Au "Mátyás király" (7g/0.986/20mm) + 1990. 500Ft Ag + 500Ft Ag "Mátyás király" pár; a három érem együtt dísztokban tanúsítvánnyal "Mátyás Király Halálának 500. Évfordulója" T:PP ujjlenyomat, felületi karc / Hungary 1990. 5000 Ft Au "King Matthias" (7g/0.986/20mm) + 1990. 500 Forint Ag + 500 Forint Ag "King Matthias" coin pair; the three coin in the same case with certfificate C:PP fingerprints, slightly scratched Adamo EM115,EM113,114

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Bognár György (1944-) 1993. Horthy emlékérem Au emlékérem eredeti tokban számozott tanúsítvánnyal (6.99g/0.999/23mm) T:2 (PP) /  Hungary 1993. Horthy commemorative medallion Au commemorative medallion in case with numbered certificate. Sign.: György Bognár (6.99g/0.999/23mm) C:XF (PP)
30005.

Bognár György (1944-) 1993. "Horthy emlékérem" Au emlékérem eredeti tokban számozott tanúsítvánnyal (6.99g/0.999/23mm) T:2 (PP) / Hungary 1993. "Horthy commemorative medallion" Au commemorative medallion in case with numbered certificate. Sign.: György Bognár (6.99g/0.999/23mm) C:XF (PP)

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1995. Milánói Kereskedelmi-, Ipari és Mezőgazdasági Kamara jelzett Au emlékérem Göncz Árpád nevére szóló jelzett, aranyozott Ag névtáblával, ragasztónyomos adományozói tokban (Au.:7,14g/0.750/24mm, Ag:?/0.800/14x51mm) T:PP kis oxidáció, folt, felületi karc /  Hungary 1995. Chamber of Commerce, Industry and Agriculture of Milan Au commemorative medallion with hallmarked, gilt Ag name plate to Árpád Göncz, in original case with gluemark (7,14g/0.750/24mm, Ag:?/0.800/14x51mm) C:PP small oxidation, spotted, slightly scratched
30006.

1995. "Milánói Kereskedelmi-, Ipari és Mezőgazdasági Kamara" jelzett Au emlékérem Göncz Árpád nevére szóló jelzett, aranyozott Ag névtáblával, ragasztónyomos adományozói tokban (Au.:7,14g/0.750/24mm, Ag:?/0.800/14x51mm) T:PP kis oxidáció, folt, felületi karc / Hungary 1995. "Chamber of Commerce, Industry and Agriculture of Milan" Au commemorative medallion with hallmarked, gilt Ag name plate to Árpád Göncz, in original case with gluemark (7,14g/0.750/24mm, Ag:?/0.800/14x51mm) C:PP small oxidation, spotted, slightly scratched

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1998. 20.000Ft Au Batthyány Lajos (7.01g/0.986) T:PP kis felületi karc /  Hungary 1998. 20.000 Forint Au Lajos Batthyány (7.01g/0.986) C:PP slightly scratched Adamo EM152
30007.

1998. 20.000Ft Au "Batthyány Lajos" (7.01g/0.986) T:PP kis felületi karc / Hungary 1998. 20.000 Forint Au "Lajos Batthyány" (7.01g/0.986) C:PP slightly scratched Adamo EM152

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Ausztrália 1980. 200$ Au II. Erzsébet / Koala eredeti tokban tanúsítvánnyal (10g/0.916/24mm) T:2 apró ph. /  Australia 1980. 200 Dollars Au Elizabeth II / Koala in original case with certificate (10g/0.916/24mm) C:XF tiny edge error Krause KM#71
30008.

Ausztrália 1980. 200$ Au "II. Erzsébet / Koala" eredeti tokban tanúsítvánnyal (10g/0.916/24mm) T:2 apró ph. / Australia 1980. 200 Dollars Au "Elizabeth II / Koala" in original case with certificate (10g/0.916/24mm) C:XF tiny edge error Krause KM#71

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Ausztria 1848A Dukát I. Ferdinánd Bécs (3,46g/0.986) T:2,2- fo., ph. /  Austria 1848A Ducat Ferdinand I Vienna (3,46g/0.986) C:XF,VF spotted, edge error Krause KM# 2262
30009.

Ausztria 1848A Dukát "I. Ferdinánd" Bécs (3,46g/0.986) T:2,2- fo., ph. / Austria 1848A Ducat "Ferdinand I" Vienna (3,46g/0.986) C:XF,VF spotted, edge error Krause KM# 2262

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ausztria 1894. 20K Au Ferenc József Bécs (6,78g/0.900) T:2,2- /  Austria 1894. 20 Corona Au Franz Joseph I Vienna (6,79g/0.900) C:XF,VF  Krause KM# 2806
30010.

Ausztria 1894. 20K Au "Ferenc József" Bécs (6,78g/0.900) T:2,2- / Austria 1894. 20 Corona Au "Franz Joseph I" Vienna (6,79g/0.900) C:XF,VF Krause KM# 2806

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ausztria 1902. 20K Au Ferenc József (6.78g/0.900) T:2,2- /  Austria 1902. 20 Corona Au Franz Joseph I (6.78g/0.900) C:XF,VF Krause KM#2806
30011.

Ausztria 1902. 20K Au "Ferenc József" (6.78g/0.900) T:2,2- / Austria 1902. 20 Corona Au "Franz Joseph I" (6.78g/0.900) C:XF,VF Krause KM#2806

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft