Tétel

Leírás:

Egyedülálló orosz és szovjet bankjegy/szükségpénz/kötvény gyűjtemény öt albumba rendezve, leírásokkal kísérve (~900db). A cári Oroszország bankjegyei egy, a polgárháború éveiben kiadottak három, végül a Szovjetunió és Oroszország bankjegyei egy albumba rendezve. Mindegyik időszak részletesen katalogizálva, több teljes sorozattal. A legérdekesebb a három polgárháborús album, melyek Észak-Oroszországtól kezdve Szibériáig minden területről tartalmaznak pénzeket, több igen ritka és érdekes darabbal. Megtekintésre ajánlott! T:vegyes, több restaurált és erősen sérült bankjegy is / Unique collection of Russian and Soviet banknotes/necessity notes/bonds in five albums (~900pcs) with informative texts (in Hungarian language). Banknotes of the Russian Empire are in one album, currency from the Civil War in three, and the money of the Soviet Union and Russia again in one album. All time periods are cataloged in detail with several complete series. Probably the most interesting notes are from the Civil War, which contain banknotes from North-Russia all the way to Siberia, with several rare and interesting pieces. Well worth seeing! C:mixed, several restored and damaged banknotes

Kikiáltási ár:

500 000 Ft

9

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.