Könyvek: Judaika

Tételek száma: 2

Hagada. Egy Lipótvárosi vacsora története. Az Ojság Könyvtára 1. Bp., 1921, Az Ojság, 64 p. Átkötött egészvászon-kötés, két lap sarka javított, rajzokkal gazdagon illusztrált, ex libris-szel. Ritka!
15270.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
Henry Ford: A nemzetközi zsidó I-II. (Egyben.) Bp., 1926, Stádium. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, egy-két felvágatlan lappal./ Paperbinding, with slightly damaged spine, in Hungarian.
15271.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.