Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 21

Pogány Móric: Dreams of an Architect. Max Reinhardt előszavával. Leipsic-Berlin-Vienna, (1926), Frederic Ernest Huebsch, 11+39 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel, angol nyelven. A szerző, Pogány Móric (1878-1942) által dedikált példány./ Linen-binding, in English language. Dedicated by the author.
15216.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
101.69
120.00
15217.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Innen-Dekoration. XL. Jahrgang. Sonderdruck: Ludwig Kozma, Budapest. Darmstadt, 1929. Dr. Alexander Koch. (40)p. Egészoldalas (1 színes) táblákkal és szövegközti képekkel. Kiadói papírborítóban. A német újság Kozma Lajos különszáma. Papírborítóban, sarkok gyűröttek. / Paperbinding, in German.
15218.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.51
36.00
Langl József: Képek a történelemhez.  A legnevezetesebb korszakalkotó építészeti műemlékek gyűjteménye. Kézikiadás 62 szinnyomatu képpel sépia modorban magyarázó szöveggel. Bp., (1894.) Hölzel és Társa. 2 sztl.lev. 61 kőnyomatos t. (építészeti műemlékek) 120 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, könyvjelzővel. Rendkívül ritka, nagyon szép állapotú könyv.
15219.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
169.49
200.00
Orbán Ferenc: Családi ház tervezése. Az építészetről a közönséghez. Bp., 1931, Élet Irodalmi és Nyomda Rt., 106 l.+2 sztl. lev. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, felragasztott képpel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. A szerző, Orbán Ferenc (1874-1961) által dedikált! Ritka! Jó állapotban.
15220.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
40.00
Tóth János: Így épít a vasi nép. Szombathely, 1938. Vasi Szemle. (Martineum Könyvny.) 163 szövegközti és egészoldalas képpel, alaprajzzal. Német, francia és angol nyelvű bevezetéssel.Dedikált példány! Borítón folt.
15221.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.85
12.80

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.