Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 63

Zrínyi Miklós: Zrínyinek Minden Munkaji I-II. kötet. (Egybekötve.) Kiadta Kazinczy Ferenc. Pest, 1817, Trattner János Tamás, 1 t. (Zrínyi Miklós rézmetszetű portréja)+189+3 p.+ 1 t. (Zrínyi Péter rézmetszetű portréja)+205 p. Első kiadás. Korabeli kopottas papírkötés, a II.kötetben egy-két helyen bejelölésekkel, aláhúzással, az utosló lapon kis hiányal, de a szöveg teljes, az utolsó lapon, és a hátsó kötéstáblán korabeli bejegyzéssel.
15313.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
61.02
72.00
Dorell Jósef (William Darell):  Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes aszszony. Utóbb pedig: A hadi és udvari embereket néző köz-beszédek.+Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes ember. (Egybe kötve.) Fordította Faludi Ferenc. Nagyszombat, 1748, Akadémia-ny.,8+232+236 p. Első kiadás. Későbbi átkötött papírkötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, az egyik oldal javított. (232 p.), kétszínnyomású címlapokkal.
15314.

Dorell Jósef (William Darell): Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes aszszony. Utóbb pedig: A' hadi és udvari embereket néző köz-beszédek.+Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes ember. (Egybe kötve.) Fordította Faludi Ferenc. Nagyszombat, 1748, Akadémia-ny.,8+232+236 p. Első kiadás. Későbbi átkötött papírkötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, az egyik oldal javított. (232 p.), kétszínnyomású címlapokkal.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
101.69
120.00
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Aláírt példány! Budapest, é.n., Dick Manó Kiadása aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15315.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.24
64.00
18
Tagore, Rabindranath: Az élet megismerése (Sadhana). [Bp.], [1921], Révai (Mesterművek). Számozott (50/200). Díszes félbőr kötésben, jó állapotban. /  Numbered (50/200). Half leather binding, in good condition.
15316.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
17
Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., 1936, Révai. Kiadói illusztrált előzéklappal, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos szennylapokkal, intézményi bélyegzővel. A szerző, Tamási Áron által Dr. Grósz Frigyes főorvosnak dedikált példány.
15317.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
21
15318.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
40.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.