Porcelán

Tételek száma: 10

Antik Herendi áttört falú díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, m: 23 cm /  Antique Herendi vase with pierced side, handpainted, with hallmark, h: 23 cm
11142.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
372.88
440.00
11
Antik Herendi áttört szélű dísztál, kézzel festett tájképpel, jelzett (1868), enyhén kopott aranyozással, d: 25 cm /  Antique Herendi plate, pierced, handpainted, with hallmark, d: 25 cm
11143.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
372.88
440.00
18
Herendi Apponyi mintás négy karú gyertyatartó párban (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21,5 cm (2×) /Pair of candlesticks, handpainted Herend
11145.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
94.92
112.00
11
Herendi Viktória mintás hármas kínáló, Koi hal figurával a közepén, kopott aranyozás, jelzett, 44×40 cm, m:24 cm /  Herendi serving dish, handpainted, with hallmark, 44×40 cm, h: 24 cm
11146.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
271.19
320.00
Herendi Eszterházy mintás padlóváza, áttört közép résszel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:51 cm /  Herendi floor vase with pierced middle section, handpainted, with hallmark, h: 51 cm
11147.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
237.29
280.00
cca 1910 Zsolnay incselkedők, ökörvér mázas fehércserép, jelzett ( domború körpecséttel, 8285 - ös formaszámmal) tervező: NM monogrammal jelzett (Kapás Nagy Mihály), nagyon apró mázhibával, m: 32 cm /  cca 1910 Zsolnay oxblood red figures, designed by Mihály Kapás Nagy, in good condition, h: 32 cm
11148.

cca 1910 Zsolnay incselkedők, ökörvér mázas fehércserép, jelzett ( domború körpecséttel, "8285" - ös formaszámmal) tervező: "NM" monogrammal jelzett (Kapás Nagy Mihály), nagyon apró mázhibával, m: 32 cm / cca 1910 Zsolnay oxblood red figures, designed by Mihály Kapás Nagy, in good condition, h: 32 cm

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
305.08
360.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.